1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń118 tys.
  • Odpowiedzi75
  • Ocen na +18
1 tys. ppt ?

tajniki gry wstępnej (76)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: tajniki gry wstępnej

Napisał(a): sexiumysl -

bodzik1
sexiumysl
bodzik1
sexiumysl ja bym wam powiedziała ale się wstydzę:))))
No coś Ty?????????????????
GADAJ!!!!!!!!!!!!!
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
no np...:)np.podniecam tak faceta,że ma iskry w oczach a nie pozwalam mu mnie dotknąć przez jakiś czas:)
albo facet udaje prawiczka a ja mu pokazuję jak to się robi:)
eh...no dobra już nic nie mówię:)
no.......jak jesteś w pracy......to nie mów!!!
:D:D:D:D
buzia na kłódkę:))
INTERIA.PL

Napisał(a): Gość -

sexiumysl
bodzik1
sexiumysl
bodzik1
sexiumysl ja bym wam powiedziała ale się wstydzę:))))
No coś Ty?????????????????
GADAJ!!!!!!!!!!!!!
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
no np...:)np.podniecam tak faceta,że ma iskry w oczach a nie pozwalam mu mnie dotknąć przez jakiś czas:)
albo facet udaje prawiczka a ja mu pokazuję jak to się robi:)
eh...no dobra już nic nie mówię:)
no.......jak jesteś w pracy......to nie mów!!!
:D:D:D:D
buzia na kłódkę:))
:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D

Reklama

Reklama

Napisał(a): Charlie -

sexiumysl mam pytanie
kto z was ogląda CZASEM ze swoim partnerem partnerką filmy erotyczne?
Ja oglądam...co prawda nie z partnerem, ale z partnerką;):P
Uważam, że to jest świetne preludium do gry wstępnej...Takie filmy wpływają jedną i drugą stronę...lekki "sofcik" wprawia mnie i nie tylko w miła atmosferę, od czasu do czasu jest wskazany....Tym bardziej jak zaaranżujemy z tego spontan:P
No a wtedy oczywiście delikatne (u)wodzenie po udzie rączką lub mizianie pawim piórkiem partnerki (jeśli mamy w zasięgu wzroku) sprawia, że gra wstępna nabiera wyrazu...
No i oczywiście gra zmysłów....przyjemy zapach, lekko przyciemniony klimat, w oddali dociera do uszu przyjemna muzyka, a wtedy to już gra wstępna nabiera rumieńców.... :P

życzę powodzenia oraz wielu ekscytujących doznań:)

Napisał(a): sexiumysl -

Charlie
sexiumysl mam pytanie
Uważam, że to jest świetne preludium do gry wstępnej...Takie filmy wpływają jedną i drugą stronę...lekki "sofcik" wprawia mnie i nie tylko w miła atmosferę, od czasu do czasu jest wskazany....Tym bardziej jak zaaranżujemy z tego spontan:P
No a wtedy oczywiście delikatne (u)wodzenie po udzie rączką lub mizianie pawim piórkiem partnerki (jeśli mamy w zasięgu wzroku) sprawia, że gra wstępna nabiera wyrazu...
No i oczywiście gra zmysłów....przyjemy zapach, lekko przyciemniony klimat, w oddali dociera do uszu przyjemna muzyka, a wtedy to już gra wstępna nabiera rumieńców.... :P

;)

Reklama

Napisał(a): gość -

Charlie
sexiumysl mam pytanie

Ales to dobitnie ujal,az mo sie zachcialo.....a.mpj to sie nie wysila,lapie za cycki i mietosi....
A ja chcialabym inaczej....

Napisał(a): doradzajacy -

--Ja te chyba najbardziej rozbudowane gry wstępne--to opiszę chyba jutro--bo dzisiaj nie mam czasu--ja je opisałem tam bardziej na stronach kobiecych..! --Ze słodkimi owocami--i z maziami ze słodkich owoców,--zastosowaniem bananów,--arbuza,--słodkich winogron,--owocu kaki--jak pomarańczowy pomidor--ale o przepysznym smaku miodu,--z mleczkiem kokosowym--i tą białą śmietanka mleczka kokosowego-ale może być i tańsze słodzone z tubki lub kartonika mleko--albo i zwyczajna--ale słodka-ale dobra śmietana,---ze słodkimi gruszkami,--słodkimi śliwkami,--ze zmiksowanym z własnym sokiem ananasem,--z zastosowaniem różnych rodzajów miodów--w kolejne dni w różnych smakach,--a jeszcze dziewczynę wysmarowaną miodem,--można obklejać płatkami kwiatów w kolejne dni w różnych kolorach--tak--żeby najpierw rozbierać ją z tych płatków. .!--To ja je opiszę jutro--bo i tak się zawsze kończy --ze się opiera dziewczynę przodem do ściany,--albo że się ją sadza na pralce --albo się ją zgina przodem do pralki,--albo się ją prosi--żeby uklękła na pieska--w pozycji dawnych Kultur Rolniczych --zawsze się kończy tak samo !--Ale gra wstępna jest bardzo potrzebna dla wyobrażni kobiety--gra wstępna jest wspaniałą rzeczą na kobiecą wyobrażnię !.--Mazi z niepiekących słodkich owoców,--z mleczka kokosowego,--różnych smaków miodów,--nutelli--albo kremu karmelowego --można też użyć do bardzo odlotowej dla niej minetki, --ponadto jako bardzo dobra grę wstępną--likwidującą też męskie kłopoty z potencją --stosuje się ekstra masaż,--np w jakimś oleju palmowym,--lub jak ktoś ma jeszcze więcej pieniędzy w innych zapachowych olejkach ! --Prawidłowy masaż--jest dla kobiety dużo skuteczniejszy od stosunku--a można go jej zastosować zawsze--niezależnie od naszej kondycji,--czy od tego kiedy żeśmy się z nią kochali ostatnio,--i codziennie--i dwa razy dziennie nawet,--choć z początku --nas mogą boleć aż palce ! --Ludzie dzisiaj zapomnieli tej Starożytnej Imperium Rzymskiego Wiedzy--ale w rzeczywistości --to z masażu można kobiecie dać jej najdłuższe orgazmy !--Chociaż oczywiście--w młodości się człowiek zawsze spieszy --ale nie szkodzi--masażem można po odsapnięciu --niewystarczająco długi stosunek --jeszcze godzinę poprawić ! --Pół Godziny--powinien trwać długotrwały orgazm kobiety !--w Każdym razie --trzeba o masażu pamiętać --bo np.--Ci--Profesjonaliści --zajmujący się uwodzeniem Polek w Hotelach w Turcji czy w Egipcie --właśnie zaczynają od godzinnego masażu !--Ten"--Nesweek " chyba--był postawiony na wrocławskim lotnisku--tak żeby go zobaczył każdy--ale prawie nikt nie chciał czytać !

...a my z mężem swingujemy. Już od 3 lat i oboje uważamy, ze to najlepszy sposób na pobudzenie i zaspokojenie naszych potrzeb seksualnych. Najlepszą grą wstępną jest dla mnie widok mojego męża, jak wolniuteńko rozbiera inną kobietę i ją pieści, a ja w ty samym czasie jestem zdobywana przez jej męża. To mnie tak podnieca, że wszelka dłuższa gra wstępna jest tylko marnowaniem czasu i energii. Na marginesie, jesteśmy małżeństwem od 6 lat i choć mieliśmy już oboje wiele par, to nadal mamy na siebie ogromną ochotę.

Jeżeli interesuje was zgrabne estetyczne ciało to polecam wpisać na faceboku słowa dieta trening suplementacja. Znajdziecie tam coś dla was. Zapytajcie o plan dla siebie. Ja schudłam ponad dwadzieścia kilo bez jakichkolwiek głodówek.
« Wróć do tematów
Do góry strony: tajniki gry wstępnej