Odpowiadasz na:
tajniki gry wstępnej

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
zapytam: jak przeprowadzić grę wstępną, aby stała się ona preludium do osiągnięcia wielkiej rozkoszy???? czyli ..... co robicie przed aby potem było dobrze

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: tajniki gry wstępnej

Napisał(a): gość -

My z dziewczyną liczymy przez godzinę przejeżdżające pod oknem samochody i zakładamy się, kto zgadnie najbliższy wynik. Jeżeli ja wygram to dziewczyna gra rolę niewolnicy i ja robię z nią co chcę. A jeżeli ona to odwrotnie. W przypadku remisu zaczynamy grę wstępną od nowa.

Jako gra wstepna , wystarczy dlugi namietno - zwierzeco - na granicy perwersji... POCALUNEK ( w usta )

Reklama

Ja bardzo nie lubię takich wstępnych gier wypuszczą taki badziew w wersji alfa i każą jeszcze płacić zero przyjemności po co to komu ?

jaka jest różnica między żalem, a grzechem??? Grzech wsadzić....żal wyciągnąć!!!!

Reklama