629
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń44 tys.
  • Odpowiedzi145
  • Ocen na +175
629 ppt ?

Tak blisko... choć za późno... (146)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Tak blisko... choć za późno...

Napisał(a): apollo87 -

Najnowszy sondaż IBRiS pokazuje, że już po dwuletnim sezonie wyborczym PO jest blisko PiS-u jak nigdy od lat. 33% pytanych chciałoby zagłosować na Platformę, 36% - na partię kierowaną przez Kaczyńskiego. Oprócz tego - gdyby odbyły się teraz wybory - w okolicach progu znalazłyby się Lewica, Konfederacja i Koalicja Polska (choć w pytaniu nie było opcji poparcia dla Polski 2050 Hołowni).

Przywódcy PO mogą więc sobie tylko pluć w brodę, że w poprzednich wyborach nie było tak dobrze. Albo cieszyć się z tego, że tak ładnie wyszedł sondaż... przygotowany na ich zlecenie!
INTERIA.PL

Reklama

Re: Tak blisko... choć za późno...

Napisał(a): ~jahu -

PO nie ma szans w żadnych przyszłych wyborach dopóki nie pozbędzie się ze swoich szeregów wszystkich "starych działaczy", którzy choć niewidoczni w pierwszej linii wciąż nadają ton partii z drugiego szeregu. Mam dla nich jeszcze kilka dobrych rad, ale i tak nie posłuchają, więc szkoda pisania.

Reklama

Reklama

Re: Tak blisko... choć za późno...

Napisał(a): Szwed -

Popieranie i wynik Trzaskowskiego o niczym nie świadczy to tylko był niewypał 80 procent mediów walczyło o Trzaskowskiego więcej wam nie oddamy wy dalej nic nie potraficie tylko zniszczyć PiS to wasze motto ale co tam durny przodem idzie

Re: Tak blisko... choć za późno...

Napisał(a): ~nil -

Wczoraj wieczorem w parkowym ogródku dla dzieci kilkunastu przedszkolaków bawiło się biegając i krzycząc chórem: Andziej Duda, Andziej Duda, Andziej Duda ... wzbudzając radość u odpoczywających na ławkach staruszków. Czy jakiś inny polityk ma takie powodzenie u najmłodszych obywateli?

Re: Tak blisko... choć za późno...

Napisał(a): ~nie dzida -

Wieczór wyborczy p.Trzaskowskiego i ani jednej flagi POLSKI , dziękuję wszystko jasne :(
Trzeba być tępym żeby tego nie widzieć , jak w tym memie który krąży w sieci a jest tam p.Trzaskowski i dymek z twarzy :"gdyby nie POLACY to bym wygrał".

Re: Tak blisko... choć za późno...

Napisał(a): ~ABC -

~Maron Buahahahahahaha , buahahaha , bbbbbbbuuuuuahahahahahahahaha !!!!!!!!!!! Co to za pajac wyskoczył z tą prowokacją ? Ośle , PO już nigdy więcej nie wygra ŻADNYCH WYBORÓW !!! NIGDY !!! Nawet jak zmienią nazwę ze 100x to i tak nic nie POmoże ! Polacy nie POzwolą zdrajcą rządzić swoją ojczyzną . Pismaczyno , chyba oszalałeś !!!
To samo słyszałem w 2007.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Tak blisko... choć za późno...