183
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń13 tys.
  • Odpowiedzi37
  • Ocen na +42
183 ppt ?

Tak mieszka Kaczyński (38)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Tak mieszka Kaczyński

Napisał(a): apollo87 -

Willa Kaczyńskiego na Żoliborzu to miejsce wręcz symboliczne dla polskiej polityki. Jedno z najpilniej strzeżonych miejsc w kraju pozostaje wciąż tajemnicze. Patrząc z zewnątrz dom wygląda zwyczajnie, bez luksusów. Niedawno pojawiły się nawet doniesienia o fatalnym stanie dachu i potrzebie generalnego remontu. Jan Tomaszewski, jego kuzyn, stwierdza, że Jarosławowi takie przyziemne sprawy nie przeszkadzają, a póki nie cieknie mu na głowę, stan domu nie jest problemem.

A co jest w środku? Tomaszewski podkreśla, że jego brat cioteczny ma mnóstwo książek. Oprócz tego to zupełnie zwyczajne miejsce, zamieszkane przez dwa koty i pozbawione "cepelii". Super Express zaś niedawno opublikował fotografię, z której wynika, że w jednym z okien jest podobizna Matki Boskiej i... samego prezesa. Jest to wycięta okładka z "Wprost" sprzed 15 lat, gdy otrzymał on tytuł człowieka roku.

Jak sądzicie, czy domek na Żoliborzu kryje jeszcze jakieś sekrety?
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Tak mieszka Kaczyński

Napisał(a): ~ric -

Ajwaj, ale wielkie mi co. Jakiś byle dom kole w oczy i drapie w gardle. Lech Kaczyński miał skromne mieszkanie w Sopocie, a ile było kombinowania, że posiada kamienicę. Dajcie se siana z tymi nienawistnymi wpisami.

abce Gdyby ten " domek " budował razem z rodzicami za ciężko zapracowane pieniądze to by go remontował , szanował i dbał o niego .
« Wróć do tematów
Do góry strony: Tak mieszka Kaczyński