2
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9
  • Odpowiedzi2
  • Ocen na +0
2 ppt ?

Tak zreformowano interes społeczny (3)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Tak zreformowano interes społeczny

Napisał(a): ireneo -

Dwa obrazki. W jednym grupa narodowców Bąkiewicza zrzuca kobietę ze schodów kościoła nazywanego świętym krzyżem, w drugim samochód Godkowej jest obrzucany śnieżkami.
Z pierwszego zarzuty oddalono, bo nie potrafił prokurator określić jakości obrażeń. Powinien powołać biegłego, bo przecież ani on intetnista, ani chirurg. Nie powołał bo nie było interesu społecznego. W drugim jest i dochodzenie się toczy. Samochód nie został uszkodzony ale była w nim Godkowa. Mogła się wystraszyć. Bywa że łobuziaki rzucają w auto śnieżkami ake ganiać za nimi z policją? Czy tu zasadne, nie przeczę że wykroczenie nastąpiło ale waga interesu społecznego... jeśli tak to chyba zrzucenie kobiety ze schodów wygląda na lincz. Nawet w boskim interesie jest ustalenie winnego i to bardziej jak tego, czy tych od śnieżek. Wygląda na to, że zsubiektywizowano w reformie ten interes społeczny, a miara powinna być jedna. Już nie jest dlatego do Emilewicz sanepid nie zajrzy.
INTERIA.PL

Re: Tak zreformowano interes społeczny

Napisał(a): ~Obserwator -

Wygląda na to że szariat katolicki jest bardziej radykalny od islamskiego.

Pamiętam jak w Gruzji ktoś strzelił z wiatrówki w samochód prezydenta Kaczyńskiego, w odpowiedzi Antoni natychmiast wypowiedział wojnę Rosji i gdyby nie śmieszność tego incydentu który rozbawił Putina do łez, WOT dzisiaj patrolowałby ulice Moskwy.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Tak zreformowano interes społeczny