321
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń24 tys.
  • Odpowiedzi79
  • Ocen na +3
321 ppt ?

Takie kobiety nie mają szczęścia. (80)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Takie kobiety nie mają szczęścia.

Napisał(a): ~gość -

~robert85
~Kala33
~robert85][cytat kogo=~sama zgadzam sie, jestem uczciwa dobra, atrakcyjna nistety nie jestem przebijowa , nie mam studiow,nie nazucam sie jestem skkromna ale wesola osoba, ale niestety mezczyzni niby mowia ze chca innych kobiet niestety wybieraja przebojowych i odwaznych dziewczyn. Jestem samotna chce kochac i byc kochana. ale jak ??juz prawdziwi mezczyzni prawie wygineli maja dziwne wymagania itd
co za bzdury, nie wkładaj wszystkich facetów do 1 wora
zrobiłaś tyle błędów ortograficznych, oczekujesz szybkiej odp od forumowiczów?P
O rety rety!
Ja tu nie widzę błędów ortograficznych, po prostu Autorka postu nie zwraca uwagi
na znaki pisząc klawiaturą, dlatego gubi "ą, ę", itp..
Oczekiwałeś, że Cię ktoś "pogłaszcze" za Twoje chamskie docinki?
no, po wacku PPP
To kiepsko patrzysz :P
nażucam - to błąd ortograficzny.
Poza tym - to fakt - jest jeszcze tylko mnóstwo literówek.

Napisał(a): ~Kala33 -

~gość
~robert85
~Kala33
~robert85][cytat kogo=~sama zgadzam sie, jestem uczciwa dobra, atrakcyjna nistety nie jestem przebijowa , nie mam studiow,nie nazucam sie jestem skkromna ale wesola osoba, ale niestety mezczyzni niby mowia ze chca innych kobiet niestety wybieraja przebojowych i odwaznych dziewczyn. Jestem samotna chce kochac i byc kochana. ale jak ??juz prawdziwi mezczyzni prawie wygineli maja dziwne wymagania itd
O rety rety!
Ja tu nie widzę błędów ortograficznych, po prostu Autorka postu nie zwraca uwagi
no, po wacku PPP
To kiepsko patrzysz :P
nażucam - to błąd ortograficzny.
Poza tym - to fakt - jest jeszcze tylko mnóstwo literówek.
Fakt, ukamieniować ją i mnie też przy okazji:))))

Reklama

Napisał(a): Krys1011 -

poziomka To czy dziewczyna jest miła czy nie miła, spokojna czy nie spokojna nie ma żadnego wpływu na to czy będzie mieć faceta czy go mieć nie będzie. Nie ma reguły. Każdy jest inny i każdemu odpowiada co innego.
Facet woli czasami proste rozwiązania, z wulgarną kobietą nie musi rozmawiać o wydarzeniach kulturalnych... :)

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Szczęściarz -

tak niestety jest...faceci wolą łatwe kobiety, potem je obgadują przy pierwszej lepszej okazji z innymi kumplami o ich intymności... żenada:( A potem, gdy ona zdradza, nazywa ją szmata i ona sie obrażą, a tak naprawdę to ona nią jest. Ja jestem mężczyzną i mam piękną, mądrą inteligentną kobietę z klasą :) nie jest skromna, ale też potrafi pokazać pazur, gdy trzeba. szanuje sie i nie jest wulgarna. :) a o tym, że jest piękna poświadczają wszyscy moi kumple, znajomi i dużo innych osób :) Życzę każdemu facetowi takiej, a nie pustej, tępej idiotki, która jest wulgarna, może i ładna, ale z brakiem zasad.

Napisał(a): ~krzywy -

~Szczęściarz tak niestety jest...faceci wolą łatwe kobiety, potem je obgadują przy pierwszej lepszej okazji z innymi kumplami o ich intymności... żenada:( A potem, gdy ona zdradza, nazywa ją szmata i ona sie obrażą, a tak naprawdę to ona nią jest. Ja jestem mężczyzną i mam piękną, mądrą inteligentną kobietę z klasą :) nie jest skromna, ale też potrafi pokazać pazur, gdy trzeba. szanuje sie i nie jest wulgarna. :) a o tym, że jest piękna poświadczają wszyscy moi kumple, znajomi i dużo innych osób :) Życzę każdemu facetowi takiej, a nie pustej, tępej idiotki, która jest wulgarna, może i ładna, ale z brakiem zasad.

Spuściłeś się już?

Napisał(a): ~Kala33 -

~robert85
~Kala33
O rety rety!

no, po wacku PPP
I do tego chamski jeszcze, co za straszna kombinacja blee;/

Napisał(a): PadmeAmidala -

Tylko takie laleczki to faceci traktują jednorazowo, pobawić sie i kolejną i kolejną.

A te które uważasz, że są tak niedoceniane. To one są traktowane jaki kobiety z którymi można się związać na długi czas, to wśrod nich szuka sie kandydatek na żony, matki swoich dzieci

Napisał(a): Gość -

A ja szukam własnie takiej delikatnej...jak w opisie w pierwszym poscie.
Nie uciekłbym ale cóż,nie trafiam
Jak trafiam to na jakiegos cholernego babsztyla skorpiona która zamiast zrenic ma znak $ lub E i od razu pyta czym jezdze
Z nieukrywaną satysfakcją odpowiadam ze rowerem
« Wróć do tematów
Do góry strony: Takie kobiety nie mają szczęścia.