214
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi191
  • Ocen na +1
214 ppt ?

tanie kosmetyki mogą być dobre? (192)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: tanie kosmetyki mogą być dobre?

Napisał(a): gość -

JESTEM, bezdomnym, nie wiem czy ktoś sobie jaja robi, ale słyszałem, że tutaj w Krakowie, ktoś użycza za darmo i inkognito mieszkań- apartamentów podobno w SSaalwwatorr TTowwer, AAnngell Cityyy 77 i nikt się tym nie interesuje, to by mi pasiło, ze wszystkimi mediami, wygodami , a plazma jest ? A ochrona nie robi obstrukcji nie legitymuje, nie pyta o dane, a jak się wchodzi to trzeba powiedzieć jakieś hasło...Upsala ? 120 a może kkoociiołeek, aha podobno to to samo.... To jakiś wyższy etap komunizmu ? będę wdzięczny za info

INTERIA.PL

gość tanie kosmetyki są jak jedzenie z Biedronki. Wygląda tak samo jak normalne, ale wiadomo z czego jest zrobione żeby było tańsze

BZDURA. Jest zupelnie odwrotnie. To drogie kosmetyki maja ceny maksymalnie wywindowane zeby wyciagnac od ludzi pieniadze. Do tego reklamy np tuszu do rzes, ten podkreca, a ten podkreca bardziej, tamten jest black, a ten blackest black, inny 100% black... A tak naprawde to zalezy bardziej od szczoteczki i spodobu nakladania. jesli chodzi o drogioe kosmetyki to wszystko jest unikalne, opatentowane i udowodnione naukowo. BZDURA. Tansze kosmetyki czesto maja taki sam sklad tylko nie maja milionow pompowanych w reklamy (za ktore pozniej trzeba sobie odbic w cenie produktu). A firma Essence ma rewelacyjne pudry, cienie, tusze i genialne lakiery do paznokci.

Reklama

Napisał(a): Gość -

Z mojego doświadczenia wiem, że często polskie tańsze kosmetyki są tak samo dobre a czasami nawet lepsze od tych drogich. Są bardziej naturalne i lżejsze.
Od jakiegoś czasu używam kosmetyków Melisa i moim zdaniem są super. Mam z tej serii mleczko, tonik i krem nawilżający, który jest rewelacyjny do mojej suchej odwodnionej cery.
Załączniki:

nie wszystkie drogie kosmetyki są warte swojej ceny, a wśród tych niedrogich faktycznie można znaleźć perełki: ja po długich poszukiwaniach idealnego szamponu i odżywki dla mnie w końcu sięgnęłam po produkty timotei. Mają bardzo przyjazną cenę, występują w wariantach do każdego rodzaju włosów i nie mają parabenów w składzie.

Reklama

Reklama

Prawda, nie zawsze jakość idzie w parze z ceną. To też zależy jakie kosmetyki. Nie inwestuję dużo w żele pod prysznic, szampony czy balsamy do ciała. Ale już do pielęgnacji twarzy wydam nieco więcej dla pewnego i sprawdzonego kosmetyku.

Dzisiaj na gazecie czytałam świetny artykuł o drogich kremach... skoro są takie rewelacyjne to dlaczego bogaci ludzie też mają np. zmarszczki? :)
Ja jestem fanką polskich kosmetyków i wiem, że są one równie dobre jak te zagraniczne, a często są dużo tańsze.
Bardzo dobre są np. maseczki do twarzy exclusive cosmetics spa polskiej firmy świt pharma i na pewno niczym nie ustępują zagranicznym, drogim odpowiednikom.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • mydla alterra
Do góry strony: tanie kosmetyki mogą być dobre?