89
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi77
  • Ocen na +0
89 ppt ?

Tańsze leki wcale nie sa gorsze (78)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Tańsze leki wcale nie sa gorsze

Napisał(a): Gość -

Nie trzeba na lekach oszczędzać tylko wogóle przestać je kupować. Leki w wiekszości usuwają symptomy. Te, które leczą przyczyny szkodza na co innego. Natury nie da się oszukac. Za te pieniądze kupić:
- jaja,
- masło,
- podroby,
- śmietanę,
- ser żółty.

Jecie makarony, bułki, cukier, makę, margarynę, oleje roslinne - wszystko co najgorsze i najtańsze (i niby dietetyczne i zdrowe) i skutki sa jakie są: cukrzyca, nadcisnienie, czeste infekcje i przeziebienia. tak tzrymac.

Cieszą BigPharmę tacy klienci.

Reklama

Moja ocena jest jedno znaczna 80 procent leków niema żadnego uzasadnienia,to są leki objawowe które nie szkodzą ani nie pomagają.To jest nabijanie ludzi w butelkę.Firmy produkujące leki poszły w kierunku zarabiania a nie leczenia ludzi.Jestem po zawale 2lata i nie skorzystałem z żadnego leku,a ciśnienie mam wzorcowe. Znam sposób jak można doprowadzić organizm do równowagi ,bez korzystania z leków.Podaje meila asw44@interia.pl

Reklama

tylko zdrowa żywność i świeże powietrze.!!!I seks. To gwarancja zdrowia i długiego życia.A propos----dowcip:---Babka z dziadkiem po smierci znależli się w niebie.Babka sie rozgląda i zachwyca;-Ojej,jak tu pieknie!!!Jak nam tu będzie dobrze!!!Dziadek tez sie rozgląda i również wpada w zachwyt.Ale po chwili się zamyślił,zezłościł i walnął babkę przez łeb z całej siły. A babka:-Za co ???!!! - A za to,że gdyby nie to twoje ZDROWE ODŻYWIANIE, to juz dawno mielibyśmy tak dobrze.!!!

Natura leczy naturę to co co służy człowiekowi powinno pozostać pod jednym dachem,a tak nie jest.Mam wielki szacunek do nie których lekarzy,ale nie do wszystkich.Część lekarzy zapomniała o przysiędze Hipokratesa.Każdy lek ma skutki uboczne,jedno leczymy na drugie chorujemy,czy oto chodzi?

Reklama

Ja stosuję kilka prostych zasad:

1. "Jesteś tym co jesz" - w skrócie: jak źle się odżywiasz - zaczną dokuczać ci różne choroby i dolegliwości , jeżeli prawidło - nie masz problemów ze zdrowiem .
2. Regularnie rób badania i kontroluj stan uzębienia.

Przestrzeganie tych zasad pozwoli zaoszczędzić na środkach przeciwbólowych :))
Ja nie jadam fast-fudów, zupek z torebki, i nie używam soli do gotowania - dzięki temu nie wydaję na specyfiki na zgagę czy niestrawność. Regularnie chodzę do dentysty więc na środki przeciwbólowe też nie wydaję. Głowa boli mnie zwykle rzadko (czasem na kacu ) to staram się przeczekać po 5-10min samo przechodzi.

3. Jeśli już zachorujesz idź do lekarza na pewno dobierze ci odpowiedni i skuteczny lek.

Niestety często tak się zdarza że ludzie próbują leczyć się sami kupują leki bez recepty które niewiele pomagają albo nie pomagają wcale a do lekarza idą dopiero wtedy gdy przez kilka dni a nawet tygodni nie ma poprawy.

4. Jeśli chodzi o zamienniki uważam że trzeba podchodzić do tego z rezerwą bo nie każdy lek można zamienić i nie każdy organizm reaguje tak samo ( chodzi mi o leki na choroby przewlekłe)

5. Jeżeli już musimy przyjmować stale jakieś leki starajmy się poszukać najtańszej apteki

Rożnica między lekami tańszymi odtwórczymi, a oryginalnymi jest taka jak między woda mineralną a wodą źródlaną. Woda źródlana może być zwykła kranową i jest to H2O chemicznie wzbogacona, a mineralna jest też H2O ale zawiera naturalne pierwiastki. Oczywiście pomijam różnice cenowe wynikające z paskarskich zapędów farmaceutów w pogoni za zyskiem. Wmawia się ludziom, że to jest to samo, ten sam skład - owszem, tylko inny producent zmieni źródło pochodzenie jednego składnika i oddziaływanie leku jest inne. Farmaceuci wywindowali ceny leków w okresie od X.10 do 1.I.11 o 25 -30% i teraz wciskają ludziom ciemnotę, aby uzasadnić swoja chciwość , żerowanie i dorabianie się na ludzkich nieszczęściach.

Ani oryginalne ani zamienniki nie mają żadnej wartości.Zastanów się co piszesz,każdy lek usuwa objawy anie usuwa przyczyny.Dzisiejsza medycyna nie skupia się na przyczynach ale na objawach.Jak długo będziesz korzystał z leków tak długo będziesz chorował.Człowiek żyje dzięki naturze.Co by było gdyby cię lekarz szybko wyleczy?.Nie miał by z czego żyć.Oczyść organizm z toksyn,a on odpłaci ci zdrowiem.Twój organizm jest dla ciebie najlepszym lekarzem.Czy wiesz co zawierają szczepionki przeciw grypie?fenol{dezynfektant,konserwant,silna trucizna}glikol etylenowy{używany do odmrażania szyb,karycogenny,}silna substancja rakotwórcza}{ thimerosol{ rtęciowy konserwant wywołujący choroby autoimunologiczne Dr.J.Merkola na pytanie czy szczepić się na grypę odpowiedziała krótko ;Tylko w przypadkach jeśli życzeniem pacyjęta zachorować na grypę.czy chcesz więcej wiedzieć?asw44@interia.pl

Nie zgadzam się. owszem niektóre leki usuwają tylko objawy, ale ogólnie chodzi o to zeby usunąc przyczynę. Poza tym np jak cię boli głowa, bo masz migrenę to nie da się usunąc przyczyny, a tylko objaw, jakim jest ból.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czy zamienniki leków są gorsze
  • leki zastpcze forum
  • zamienniki izoteku
  • zamiennik izoteku
  • tańsze odpowiedniki izoteku
Do góry strony: Tańsze leki wcale nie sa gorsze