89
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi77
  • Ocen na +0
89 ppt ?

Tańsze leki wcale nie sa gorsze (78)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Tańsze leki wcale nie sa gorsze

Napisał(a): Gość -

Nie trzeba na lekach oszczędzać tylko wogóle przestać je kupować. Leki w wiekszości usuwają symptomy. Te, które leczą przyczyny szkodza na co innego. Natury nie da się oszukac. Za te pieniądze kupić:
- jaja,
- masło,
- podroby,
- śmietanę,
- ser żółty.

Jecie makarony, bułki, cukier, makę, margarynę, oleje roslinne - wszystko co najgorsze i najtańsze (i niby dietetyczne i zdrowe) i skutki sa jakie są: cukrzyca, nadcisnienie, czeste infekcje i przeziebienia. tak tzrymac.

Cieszą BigPharmę tacy klienci.

Reklama

Re: Tańsze leki wcale nie sa gorsze

Napisał(a): Gość -

Moja ocena jest jedno znaczna 80 procent leków niema żadnego uzasadnienia,to są leki objawowe które nie szkodzą ani nie pomagają.To jest nabijanie ludzi w butelkę.Firmy produkujące leki poszły w kierunku zarabiania a nie leczenia ludzi.Jestem po zawale 2lata i nie skorzystałem z żadnego leku,a ciśnienie mam wzorcowe. Znam sposób jak można doprowadzić organizm do równowagi ,bez korzystania z leków.Podaje meila asw44@interia.pl

Reklama

Re: Tańsze leki wcale nie sa gorsze

Napisał(a): Gość -

tylko zdrowa żywność i świeże powietrze.!!!I seks. To gwarancja zdrowia i długiego życia.A propos----dowcip:---Babka z dziadkiem po smierci znależli się w niebie.Babka sie rozgląda i zachwyca;-Ojej,jak tu pieknie!!!Jak nam tu będzie dobrze!!!Dziadek tez sie rozgląda i również wpada w zachwyt.Ale po chwili się zamyślił,zezłościł i walnął babkę przez łeb z całej siły. A babka:-Za co ???!!! - A za to,że gdyby nie to twoje ZDROWE ODŻYWIANIE, to juz dawno mielibyśmy tak dobrze.!!!

Re: Tańsze leki wcale nie sa gorsze

Napisał(a): Gość -

Natura leczy naturę to co co służy człowiekowi powinno pozostać pod jednym dachem,a tak nie jest.Mam wielki szacunek do nie których lekarzy,ale nie do wszystkich.Część lekarzy zapomniała o przysiędze Hipokratesa.Każdy lek ma skutki uboczne,jedno leczymy na drugie chorujemy,czy oto chodzi?

Reklama

Re: Tańsze leki wcale nie sa gorsze

Napisał(a): Gość -

Ja stosuję kilka prostych zasad:

1. "Jesteś tym co jesz" - w skrócie: jak źle się odżywiasz - zaczną dokuczać ci różne choroby i dolegliwości , jeżeli prawidło - nie masz problemów ze zdrowiem .
2. Regularnie rób badania i kontroluj stan uzębienia.

Przestrzeganie tych zasad pozwoli zaoszczędzić na środkach przeciwbólowych :))
Ja nie jadam fast-fudów, zupek z torebki, i nie używam soli do gotowania - dzięki temu nie wydaję na specyfiki na zgagę czy niestrawność. Regularnie chodzę do dentysty więc na środki przeciwbólowe też nie wydaję. Głowa boli mnie zwykle rzadko (czasem na kacu ) to staram się przeczekać po 5-10min samo przechodzi.


3. Jeśli już zachorujesz idź do lekarza na pewno dobierze ci odpowiedni i skuteczny lek.

Niestety często tak się zdarza że ludzie próbują leczyć się sami kupują leki bez recepty które niewiele pomagają albo nie pomagają wcale a do lekarza idą dopiero wtedy gdy przez kilka dni a nawet tygodni nie ma poprawy.

4. Jeśli chodzi o zamienniki uważam że trzeba podchodzić do tego z rezerwą bo nie każdy lek można zamienić i nie każdy organizm reaguje tak samo ( chodzi mi o leki na choroby przewlekłe)

5. Jeżeli już musimy przyjmować stale jakieś leki starajmy się poszukać najtańszej apteki

Re: Tańsze leki wcale nie sa gorsze

Napisał(a): Gość -

Rożnica między lekami tańszymi odtwórczymi, a oryginalnymi jest taka jak między woda mineralną a wodą źródlaną. Woda źródlana może być zwykła kranową i jest to H2O chemicznie wzbogacona, a mineralna jest też H2O ale zawiera naturalne pierwiastki. Oczywiście pomijam różnice cenowe wynikające z paskarskich zapędów farmaceutów w pogoni za zyskiem. Wmawia się ludziom, że to jest to samo, ten sam skład - owszem, tylko inny producent zmieni źródło pochodzenie jednego składnika i oddziaływanie leku jest inne. Farmaceuci wywindowali ceny leków w okresie od X.10 do 1.I.11 o 25 -30% i teraz wciskają ludziom ciemnotę, aby uzasadnić swoja chciwość , żerowanie i dorabianie się na ludzkich nieszczęściach.

Re: Tańsze leki wcale nie sa gorsze

Napisał(a): Gość -

Ani oryginalne ani zamienniki nie mają żadnej wartości.Zastanów się co piszesz,każdy lek usuwa objawy anie usuwa przyczyny.Dzisiejsza medycyna nie skupia się na przyczynach ale na objawach.Jak długo będziesz korzystał z leków tak długo będziesz chorował.Człowiek żyje dzięki naturze.Co by było gdyby cię lekarz szybko wyleczy?.Nie miał by z czego żyć.Oczyść organizm z toksyn,a on odpłaci ci zdrowiem.Twój organizm jest dla ciebie najlepszym lekarzem.Czy wiesz co zawierają szczepionki przeciw grypie?fenol{dezynfektant,konserwant,silna trucizna}glikol etylenowy{używany do odmrażania szyb,karycogenny,}silna substancja rakotwórcza}{ thimerosol{ rtęciowy konserwant wywołujący choroby autoimunologiczne Dr.J.Merkola na pytanie czy szczepić się na grypę odpowiedziała krótko ;Tylko w przypadkach jeśli życzeniem pacyjęta zachorować na grypę.czy chcesz więcej wiedzieć?asw44@interia.pl

Re: Tańsze leki wcale nie sa gorsze

Napisał(a): Gość -

Nie zgadzam się. owszem niektóre leki usuwają tylko objawy, ale ogólnie chodzi o to zeby usunąc przyczynę. Poza tym np jak cię boli głowa, bo masz migrenę to nie da się usunąc przyczyny, a tylko objaw, jakim jest ból.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czy zamienniki leków są gorsze
  • tańsze odpowiedniki izoteku
  • zamiennik izoteku
  • zamienniki izoteku
  • leki zastpcze forum
Do góry strony: Tańsze leki wcale nie sa gorsze