Odpowiadasz na:
Tańsze leki wcale nie sa gorsze

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Czy zawsze to, co droższe i oryginalne, musi być lepsze? Ostatnio przeczytałam ,ze ta zasada nie sprawdza się w przypadku lekarstw. Leki odtwórcze (generyki), które są zamiennikami droższych, oryginalnych leków, mają te same substancje czynne (czyli najważniejszy składnik) i takie samo działanie.Mnie to raczej przekonuje, po co przepłacać!!!! A czy was sam fakt nizszej ceny przekona do zakupu zamienników leków zamiast oryginału?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Tańsze leki wcale nie sa gorsze

Napisał(a): gość -

Polecam Lakcid na dalekie podróże! Poleciła mi go koleżanka przed wyjazdem na wakacje do Tajlandii i przyznam szczerze, że uratował mi cztery litery :)

Napisał(a): gość -

Wolę jednak stosować orginalne leki, nie stosuje też zamienników jeśli chodzi o suplementy diety takie jak Lakcid w kapsułkach...są bezpieczne i szybsze w działaniu.

Reklama

Napisał(a): Gość -

Ale tutaj wcale nie chodzi o leczenie się suplementami diety, tylko odpowiednikami lekarstw które przepisał Ci sam lekarz, czyli po prostu tańszymi zamiennikami o takim samym składzie chemicznym. Zresztą, tutaj masz na ten temat całą dyskusję w której też się jacyś lekarze czy tam farmaceuci wypowiadają:http://forum.gazeta.pl/forum/w,22,122962828,,Apteki_i_tanie_srodki_medyczne_8211_Wasze_opini.html?v=2 Pozdrawiam ;))

Reklama