23
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń314
  • Odpowiedzi13
  • Ocen na +28
23 ppt ?

"Taśmy Neumanna" to jedna z największych afer w historii III RP (14)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

"Taśmy Neumanna" to jedna z największych afer w historii III RP

Napisał(a): ~Smok -

Nie dlatego, że opowiadają o konkretnym, szczególnie odrażającym przekręcie. Ale Neumann opowiada na nich o charakterze i pragmatyce rządów Platformy. I w jego ustach brzmi to jak wykład z działalności mafii...
Jak ktoś mnie jeszcze raz zapyta, dlaczego nikt z PO jeszcze nie siedzi, to odeślę go do Sławomira Neumanna, który gwarantuje, że sądy nie rozstrzygną spraw przed wyborami.
Pokazał prawdę, sędziowie im służą, potem każdy niewinny lub tak długo przeciągają aż ulegnie przedawnieniu. Tysiące afer i przekrętów a nikt nie siedzi! Jak mają swoich sędziów, to nikt siedzieć nie będzie. Mogą wszystko, członkostwo w partii to przepustka do wolności.
INTERIA.PL

Re: "Taśmy Neumanna" to jedna z największych afer w historii III RP

Napisał(a): Zi3mowit -

do autora-ki---------taśmy , podsłuchy , kolejne afery i CO po kolejnych wyborach do koryta dostają się te same świnie --------------MÓWIĘ wam dopóki kler będzie się wtrącał do polityki Rządu Polskiego nic się nie zmieni , zrozumiały to wszystkie państwa Europy tylko nasze moherki przy naszej biernej postawie utrzymują chory układ ..........................

Reklama

Napisał(a): ~gość -

Zi3mowit do autora-ki---------taśmy , podsłuchy , kolejne afery i CO po kolejnych wyborach do koryta dostają się te same świnie --------------MÓWIĘ wam dopóki kler będzie się wtrącał do polityki Rządu Polskiego nic się nie zmieni , zrozumiały to wszystkie państwa Europy tylko nasze moherki przy naszej biernej postawie utrzymują chory układ ..........................
Państwa Europy Zachodniej nic nie zrozumiały a jeżeli cokolwiek zrozumiały to na zmianę zachowań jest już za późno. Państwa świeckie jakimi miały być zmieniają się na powrót w państwa wyznaniowe tylko tym razem w Islam. Jednak wolę żyć w Polsce gdzie kler miesza się do polityki zamiast 5 razy dziennie klepać modlitwy na ulicy i uważać aby mi głowy nie ucięli.

~gość
Zi3mowit do autora-ki---------taśmy , podsłuchy , kolejne afery i CO po kolejnych wyborach do koryta dostają się te same świnie --------------MÓWIĘ wam dopóki kler będzie się wtrącał do polityki Rządu Polskiego nic się nie zmieni , zrozumiały to wszystkie państwa Europy tylko nasze moherki przy naszej biernej postawie utrzymują chory układ ..........................
Państwa Europy Zachodniej nic nie zrozumiały a jeżeli cokolwiek zrozumiały to na zmianę zachowań jest już za późno. Państwa świeckie jakimi miały być zmieniają się na powrót w państwa wyznaniowe tylko tym razem w Islam. Jednak wolę żyć w Polsce gdzie kler miesza się do polityki zamiast 5 razy dziennie klepać modlitwy na ulicy i uważać aby mi głowy nie ucięli.
Wyjedź choć raz za granicę i na własne oczy przekonaj się że nikt tam nikomu głowy nie ucina. I najlepiej dopóki sam na własne oczy nie zobaczysz tego znienawidzonego zachodu nie pisz i nie mów o tym ani jednego słowa bo zabierając głos w sprawie o której nie masz żadnego pojęcia wychodzisz na wsiowego głupka.

Reklama

Napisał(a): olacda -

Neuman pokazał jak działała PO, jak załatwiali sobie w sądach- to zachęta dla ich polityków do kradzieży. Tylu ludzi walczyło o "wolne sądy"- teraz wiemy jakie są naprawdę. Czas żeby PIS zrobił z "wolnymi sądami" porządek.

Reklama

Ada777 Odświeżane kotlety sprzed kilku lat, które nic nie znaczą. Niech zajmą się aferami PIS, których jest od groma a przestępcy siedzą w rządzie.
Lekceważący stosunek u osoby sprawującej urząd państwowy jakim hojnie obdarza naród który notabene tą osobę na ten urząd państwowy wybrał dla każdej bez żadnego wyjątku osoby myślącej nawet za tysiąc lat powinien mieć znaczenie nadrzędne. W książkach do historii powinno być wielkimi literami zapisane jak to peo prawie cały naród rzuciło na kolana i uczyniło zeń niewolnika międzynarodowych korporacji. Jak to za przysłowiową michę kaszy polacy byli zmuszeni pracować po to tylko aby z głodu nie zdechnąć i jakim gromkim śmiechem i kpinami peowcy naród za to nagradzali. I wszystko to polacy zawdzięczali TYLKO I WYŁĄCZNIE skorumpowanym lekceważącym polaków peowskim politykom.

Powinieneś to rozumieć nawet wówczas gdybyś pierdzielił swoje farmazony jako tuba propagandowa. Może powinnaś a nie powinieneś.

~gość
~gość
Wyjedź choć raz za granicę i na własne oczy przekonaj się że nikt tam nikomu głowy nie ucina. I najlepiej dopóki sam na własne oczy nie zobaczysz tego znienawidzonego zachodu nie pisz i nie mów o tym ani jednego słowa bo zabierając głos w sprawie o której nie masz żadnego pojęcia wychodzisz na wsiowego głupka.
Przebywałem na zachodzie 23 lata i wróciłem na dobre w skromne polskie progi więc nie polecaj mi czegoś czego sam nie doświadczyłeś.

Napisał(a): gość -

A Ty trollu z Bzdziszewa gdzie byłeś?
Pewnie za komuny wyjechałes na wycieczkę do Warszawy opłacona przez zakład pracy
Koleś ma rację i zawrzyj kppare bo jakoś o taśmach gdzie Mateuszek bluzga jakoś cicho sza.

gość A Ty trollu z Bzdziszewa gdzie byłeś?
Pewnie za komuny wyjechałes na wycieczkę do Warszawy opłacona przez zakład pracy
Koleś ma rację i zawrzyj kppare bo jakoś o taśmach gdzie Mateuszek bluzga jakoś cicho sza.
Byłem najprawdopodobniej w każdym kraju europejskim którego nazwę umiałbyś wymówić lub napisać. Nigdzie nikt nikomu łba nie użyna i nigdzie obywatele nie boją się wychodzić na ulice. Wręcz przeciwnie. Życie nocne kwitnie i nie zauważyłem aby w którymkolwiek z tych krajów panowała atmosfera strachu.

Każda bez wyjątku ,,taśma'' dowodząca faktu że rządzącymi polską są bandyci powinna być nagłośniona. Nie ma znaczenia z której politycznej mafii ci bandyci się wywodzą ani to przez ile bandyckich politycznych organizacji przeszli i jeszcze przejdą.

~gość
gość A Ty trollu z Bzdziszewa gdzie byłeś?
Byłem najprawdopodobniej w każdym kraju europejskim którego nazwę umiałbyś wymówić lub napisać. Nigdzie nikt nikomu łba nie użyna i nigdzie obywatele nie boją się wychodzić na ulice. Wręcz przeciwnie. Życie nocne kwitnie i nie zauważyłem aby w którymkolwiek z tych krajów panowała atmosfera strachu.

Każda bez wyjątku ,,taśma'' dowodząca faktu że rządzącymi polską są bandyci powinna być nagłośniona. Nie ma znaczenia z której politycznej mafii ci bandyci się wywodzą ani to przez ile bandyckich politycznych organizacji przeszli i jeszcze przejdą.
Powinienem raczej napisać że wielokrotnie bywałem a nie że byłem bo właściwie to kraju w którym byłem tylko raz w europie nie nie ma.

Wierzycie w bzdury o islamistach terroryzujących europę i wierzcie mi że nadziwić się nie mogę jak bardzo musicie być umysłowo ograniczeni żeby dawać tym bzdurom wiarę. Choć większość z was rozsiewaczy tych idiotyzmów nie była nigdy dalej niż poza granicami swoich zatęchłych wioch to i tak uważam że powinniście mieć wystarczająco dużo rozumu aby wiedzieć że niemalże całe sto procent podawanych wiadomości to sensacje mające zwiększyć dochody właścicieli mediów. Są po prostu wyolbrzymiane i do prawdziwej rzeczywistości przystają mniej więcej tak jak pięść do nosa.
Myślcie ludzie trochę. Ktoś ma w tym interes abyście wierzyli w te wszystkie głupoty. Świat za naszą zachodnią granicą i ten dalszy za kolejnymi zachodnimi, północnymi i południowymi granicami jest naprawdę o wiele lepszy niż to nasze polskie dziadostwo. Tam nawet praca jest lżejsza choć o wiele hojniej wynagradzana a ceny wielokrotnie takie same lub nawet często niższe. U nas jest dziadostwo wręcz potworne ale wcale nie chcę wam przez to powiedzieć że tam jest raj na ziemi. Też mają restrykcyjny system fiskalny też niezliczoną liczbę policjantów różnego rodzaju których zadaniem jest zgnębić każdego obywatela któremu zdarzy sie wpaść w ich ręce i też mają gąszcz skrajnie idiotycznych przepisów komplikujących dziecinnie proste sprawy. Ale tam żyje się lżej i wcale nie w strachu o życie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: "Taśmy Neumanna" to jedna z największych afer w historii III RP