23
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń121
  • Odpowiedzi22
  • Ocen na +1
23 ppt ?

tatuaz a praca (23)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

tatuaz a praca

Napisał(a): ~matylda656 -

Zastanawiam się nad tatuażem bardzo podobają mi się takie ozdoby ciała. Trochę się jednak obawiam czy nie będzie problemu jak będę starać się o pracę. Pytam osoób które mają tatuaże, czy spotkały Was jakieś nieprzyjemności z tego względu? Nie mogliście przez to znaleźć pracy, czy byliście od razu zdyskwalifikowani na rozmowach o pracę? Będę wdzięczna za odpowiedz.
INTERIA.PL

Re: tatuaz a praca

Napisał(a): ~reniakowalska -

Kiedyś może posiadanie tatuażu było przeszkodą, aby znaleźć pracę, obecnie raczej już nie ma takiego problemu. Niedawno wykonałam swój drugi tatuaż, dość spory i widoczny, bo na ramieniu. Dziarę robiła mi Zuzia z Jah Love Tattoo w Warszawie, wyszło świetnie i mogę ją polecić. Nikt nigdy nie zwrócił mi uwagi, na to, że tatuaż może być źle odbierany przez klientów.

Reklama

Re: tatuaz a praca

Napisał(a): ~Kerry -

Ja pracuje jako stweardessa w liniach lotniczych wizzair i generalnie nie mam problemów z tatuazami , tzn moge je mieć , ale wpracy musze je schować Mam tatuaż na nadarstkach więc w tym miejscu musze mieć jakis zegarek albo bransoletkę . Poza tym jak juz robisz tatuaż to musisz wiedziec ,ze trzeba oniego odpowiednio dbaćhttp://blog.l(...)tatuaz/

Reklama

Re: tatuaz a praca

Napisał(a): ~Kacper -

Mam dwa tatuaże i nigdy nie stanowiły one problemu jeśli chodzi o pracę czy jej poszukiwania. Jeden z nich - zrobimy w Jah Love Tattoo - jest nawet w takim widocznym miejscu od łokcia do nadgarstka. Teraz tatuaże to już praktyczni coś normalnego i raczej nikt nie zwraca na to aż takiej uwagi :)

Reklama

Re: tatuaz a praca

Napisał(a): ~domciawisiak -

Myślę, że społeczeństwo juz raczej zaakceptowalo tatuaże i nie stanowi to przeszkody w znalezieniu pracy. Co prawda swoj mam niewidoczny, bo jest na brzuchu (robiony we wspomnianym tutaj jah love tattoo studio), wiec tym bardziej nikt mi nie robi z tego powodu problemow. Ale mam tez znajomych z rekawami i pracodawca akceptuje to.

Re: tatuaz a praca

Napisał(a): tomzla1 -

Cześć, jestem Tomek moim skromnym zdaniem w dzisiejszym świecie tatuaż przy szukaniu pracy to raczej nie problem. Zajmuję się konstrukcjami hal i namiotów eventowych w Concept Music Art (https://cma.pl ) spotykam ludzi z różnych branż, na różnych stanowiskach i wielu z nich posiada tatuaże. U nas w pracy też jest kilka takich osób i przełożeni są bardzo liberalni w tej sprawie.

Re: tatuaz a praca

Napisał(a): ~rittuwa -

ja też mam 3 tatuaże i jakoś problemów ze znalezieniem pracy nie miałam nigdy. wrecz przeciwnie wszyscy zachwyacją się tymi dziarkami i dopytują, gdzie można takie zrobić :) nie wiem czy to kwestia motywu czy tego, że wszystkie są kolorowe :) a robiłam je w jah love tattoo w Warszawie, Co profesjonaliści to profesjonaliści :)

Re: tatuaz a praca

Napisał(a): ~Ola B -

Wszystko zalezy od pracodawcy. Nie wiem, ja mam tatuaż na nadgarstku i u mnie np pracodawca nie ma nic przeciwko, ale dobrze jak mam bransoletkę. Trochę to głupie moim zdaniem :/ Smaruje ten tatuaż codziennie kosmetykiem naturalnym Tattoo Butter Loveink. by dobrze był zawsze nawilżony. Także jak to wygląda z tatuażem w pracy to wszystko zależy od pracodawcy, stanowiska etc.

Re: tatuaz a praca

Napisał(a): basia4321 -

ja bym chciała jakiś na karku, ogólnie temat tatuaży mnie interesuje. trochę przerażające ale też ciekawe są https://krucz(...)zienne/. Zainteresowało mnie też https://krucz(...)zienne/
o znalazłam ciekawy artykuł na ten temathttps://krucz(...)zienne/
« Wróć do tematów
Do góry strony: tatuaz a praca