188
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi154
  • Ocen na +-9
188 ppt ?

tatuaż na piersiach (155)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: tatuaż na piersiach

Napisał(a): Gość -

Mnie podobają się tatuaże ale nie tego typu.
sama pod piersią mam tatuaż- napis, ale nie wytatuowała bym sobie całej piersi, już pomijam starzenie się skóry co zmieni efekt tatuaży podobnie jak jej powiększanie czy pomniejszanie w czasie np., tycia, diety, ciąży, ale kobiety często lubią dekolty - mężczyźni u kobiet również- a tego typu obrazek raczej zmienił by pociągający efekt bardziej odkrytej koszulki czy sukienki.
Ale oczywiście każdy robi co chce, i na pewno gdybym spotkała kogoś z takim tatuażem, to nie przeszkadzał by mi on w kontaktach.

Reklama

CaffeLatte Mnie podobają się tatuaże ale nie tego typu.
sama pod piersią mam tatuaż- napis, ale nie wytatuowała bym sobie całej piersi, już pomijam starzenie się skóry co zmieni efekt tatuaży podobnie jak jej powiększanie czy pomniejszanie w czasie np., tycia, diety, ciąży, ale kobiety często lubią dekolty - mężczyźni u kobiet również- a tego typu obrazek raczej zmienił by pociągający efekt bardziej odkrytej koszulki czy sukienki.
Ale oczywiście każdy robi co chce, i na pewno gdybym spotkała kogoś z takim tatuażem, to nie przeszkadzał by mi on w kontaktach.
a ten napis to jaki co napisane?
ostatnio na plaży widziałem wydziaranych lasek tyle że szkoda gadać
to jest coraz większa wiocha
jeden wzór zwrócił moją uwagę skojarzyłem go ale nie pamiętałem skąd
po powrocie do domu już wiedziałem
to był wzorek z płytek ceramicznych w mojej łazience

Reklama

Reklama

Napisał(a): Tris -

Makepeace13 Taki mi sie nie podoba. W ogole to kobieta jak juz chce to powinna miec jakis malutki tatuaz. Mnie osobiscie tatuaze nie kreca.
Popieram, mam takie samo zdanie :))

A ten tatuaż moim zdaniem jest okropny :P , nigdy, przenigdy czegoś takiego :PP

Coś co najbardziej zapamiętałem z Liceum, to lekcję Wychowawczyni, chyba w końcowej klasie, także "młodzi dorośli"...

W obozach koncentracyjnych, ze skóry "ładnie wytatuowanych" Żydów, nasi dziś unijni Przyjaciele, czyli Niemcy ! Robili abażury !

Niestety moja narzeczona ma kilka "małych", ale dyskretnych tatuaży, nie jestem jej "właścicielem"... to był jej wybór...

Ja mam tyle blizn, że i tak nie nadaje się do "PlayGirl"...

Napisał(a): Eluska -

AnnaAnnaA Co myślicie o takim tatuażu ? Zdjęcie
przegięcie totalne:)))

Napisał(a): Eluska -

Makepeace13 Taki mi sie nie podoba. W ogole to kobieta jak juz chce to powinna miec jakis malutki tatuaz. Mnie osobiscie tatuaze nie kreca.
na kostce albo na ramieniu:))))

Eluska
na kostce albo na ramieniu:))))
ja widziałem dwa małe i dyskretne
na wewnętrznej stronie ud strzałki skierowane ku górze do ten tego nooo
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • tatua na penisie
  • tatuaze na penisie
  • tatuaz na czonku
  • tatuae na penisie
  • tatuaz na piersi
  • tatuaz piersi
Do góry strony: tatuaż na piersiach