7
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń90
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +6
7 ppt ?

Telefon z najlepszym aparatem poszukiwany (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Telefon z najlepszym aparatem poszukiwany

Napisał(a): Gość -

Hej,
nie jestem specjalistką w tej dziedzinie a poszukuję telefonu, który będzie robił ładne, wyraźne zdjęcia. Nie chodzi o jakieś wielkie cuda, ale fajnie byłoby pojechać na wakacje i nie zabierać już ze sobą aparatu, bo super zdjęcia robi telefon :)
Co polecacie?
Oczywiście jeśli telefon ma super aparat a jakieś inne defekty to też ma znaczenie, bo jednak nadrzędną funkcją telefonu nie jest robienie zdjęć :)
INTERIA.PL

Re: Telefon z najlepszym aparatem poszukiwany

Napisał(a): gość -

Skoro rozumiesz, że funkcją telefonu nie jest robienie zdjęć to kup telefon patrząc na czas życia baterii i jakość połączeń, a do torebki zmieścisz malutki zaawansowany kompakt co da większe możliwości i lepsze zdjęcia na pamiątkę, a i cenowo wyjdzie Ci porównywalnie.

Napisał(a): gość -

HTC 500 polecam, smartfon wiec ma rózne multimedialne fcje, a aparat naprawdę niezły. Podzielam twoją filozofię, że aparat to się nie zawsze chce taszczyć albo akurat jak go nie ma to jest sytuacja warta uwiecznienia. Miałam parę lat temu Sony Ericsson Hazel, teraz to żadny bajer, ale fotki do dziś nim robię, bo aparat z cyber shotem i zdjęcia makro można naprawdę niezłe wycisnąć.

Reklama

Napisał(a): CARMELA -

Troszke to dziwne bo skoro szuka sie dobrego aparatu jakis telefon moze miec inne wady...ja moge polecic taki co jest i do internetu robienia efektownych zdjec...posluzy jako gps...i choc ciezko zmiescic go w kieszeni zastepuje mi komputer...a mowa o SAMSUNG GALAXY GRAND DUOS...jego jedyna wada dla mnie jest to ze na wieksze wycieczki musze zabierac akumulatorek do baterii...ale jak sie z netu nie korzysta starcza nawet na caly dzien siedzenia w nim...wiec szczerze polecam...choc to kwestia gustu

Reklama

Napisał(a): ~Miun -

Aktualnie wiele modeli ma bardzo dobry aparat fotograficzny i świetnie radzi sobie w różnych warunkach. Nie muszą one wcale dużo kosztować, bo na stronie internetowej http://www.co(...)morkowe znajdziesz porównanie różnych ofert, a Ty wybierzesz najlepszą dla siebie i zaoszczędzisz na inne gadżety ;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Telefon z najlepszym aparatem poszukiwany