6
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń47
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +-20
6 ppt ?

Ten człowiek jest prawdziwym uchodzca . Ale ani Polska ani Niemcy nie udzieli mu schronienia . (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ten człowiek jest prawdziwym uchodzca . Ale ani Polska ani Niemcy nie udzieli mu schronienia .

Napisał(a): twojfacet -

Chciałbym wam przedstawić postać Edwarda Snowdena amerykanina który aktualnie przebywa w Rosji.
Poprosił on o azyl w krajach UE w tym w Polsce i w Niemczech ale ze strachu przed u.s.a nikt nie udzielił mu schronienia . Rózni się on diametralnie od islamistów któzy szturmują bramy Europe . Zaryzykuje stwierdzenie że chociąż urodził się on poza Europą to pod wzgledem kulturowym jest on prawdziwym Europejczykiem . Nie ma on roszczeniowej postawy , nie chce życ z socjalu tylko uczciwie pracowac , szanuje kobiety w przeciwienstwie do muzełmanów ; powiedziałbym nawet że jest szarmancki wzgeledem swojej dziewczyny . Nie propaguje przemocy wzgledem wyznawców innych religii , nie zostawia sterty smieci w miejscach publicznych w których przebywał .
Załączniki:

Ankieta

Wolisz żeby Europa udzieliła schronienia Snowdenowi czy muzełmanom?

• 90%
  • 10%
głosów: 10
  • Wolisz żeby Europa udzieliła schronienia Snowdenowi czy muzełmanom?
Nie zaznaczono żadnej odpowiedzi !
INTERIA.PL

Re: Ten człowiek jest prawdziwym uchodzca . Ale ani Polska ani Niemcy nie udzieli mu schronienia .

nicknienaniby A to już w Ameryce biją białych, bo o innej wojnie to tam nie słyszałem
W amercyce nie biją białych , w amercyce czarni geje którym się wydaje że są przesladowani od razu strzelają do białych .

Re: Ten człowiek jest prawdziwym uchodzca . Ale ani Polska ani Niemcy nie udzieli mu schronienia .

Napisał(a): Gość -

twojfacet
nicknienaniby A to już w Ameryce biją białych, bo o innej wojnie to tam nie słyszałem
W amercyce nie biją białych , w amercyce czarni geje którym się wydaje że są przesladowani od razu strzelają do białych .
a prócz tych gejów czarnych / ale w koloratkach tak?/ to innych gejów nie prześladują ?
To Franciszek był tam dla obrony tych gejów?

nicknienaniby
twojfacet
a prócz tych gejów czarnych / ale w koloratkach tak?/ to innych gejów nie prześladują ?
Miałem na mysli murzyna badz biorac nomenklature nowomowy afromarykanina . Pokazywali o tym w TV . Ty pewnie nie miałeś czasu obejrzeć bo byłeś zajety zakładaniem kolejnego tematu .
Nie wiem po co Franceso pojechał do u.s.a , bedziesz się miał okazje go spytać w przyszłym roku bo przyjezdza do mnie do Krakowa na Swiatowe Dni Młodzieży . Ze mną się nie spotkasz bo ja już w tym czasie bede we Francji . Ciesze się że emigruje z tego chorego kraju. Jednym z powodów dla których się ciesze jest to że nie bede musiał przygladac się na kazdym kroku tym czarnym pasożytom podwładnym Francesca .

Napisał(a): Gość -

twojfacet
nicknienaniby
twojfacet
Miałem na mysli murzyna badz biorac nomenklature nowomowy afromarykanina . Pokazywali o tym w TV . Ty pewnie nie miałeś czasu obejrzeć bo byłeś zajety zakładaniem kolejnego tematu .
Nie wiem po co Franceso pojechał do u.s.a , bedziesz się miał okazje go spytać w przyszłym roku bo przyjezdza do mnie do Krakowa na Swiatowe Dni Młodzieży . Ze mną się nie spotkasz bo ja już w tym czasie bede we Francji . Ciesze się że emigruje z tego chorego kraju. Jednym z powodów dla których się ciesze jest to że nie bede musiał przygladac się na kazdym kroku tym czarnym pasożytom podwładnym Francesca .
A to w Polsce nie ma problemów podobnych do tamtych ?

Nie wiem po co Franceso pojechał do u.s.a , bedziesz się miał okazje go spytać w przyszłym roku bo przyjezdza do mnie do Krakowa na Swiatowe Dni Młodzieży . Ze mną się nie spotkasz bo ja już w tym czasie bede we Francji . Ciesze się że emigruje z tego chorego kraju. Jednym z powodów dla których się ciesze jest to że nie bede musiał przygladac się na kazdym kroku tym czarnym pasożytom podwładnym Francesca .[/cytat]
A to w Polsce nie ma problemów podobnych do tamtych ? [/cytat]

W Polsce nie ma Afroamerykaninów tylko sa AfroPolacy tacy jak Simon Mol którzy zarazaja setki dziewczyn wirusem hiv bo im na gumke żal kasy wydać .
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ten człowiek jest prawdziwym uchodzca . Ale ani Polska ani Niemcy nie udzieli mu schronienia .