Odpowiadasz na:
TEN FILM MÓWI WSZYSTKO-!!!! (epidemia strachu)

ZERUBARIEL
Temat dodał(a):
ZERUBARIEL -
Źle postawione pytanie-!! To tak jak byś zadał pytanie: ,,Kiedy został stworzony karabin maszynowy do zabijania ludzi-? ,, Przed Adamem i Ewą czy dopiero po ich stworzeniu ??” Ten ,,KORONAWIRUS”, to dzieło człowieka a nie BOGA-!!!! Ja naczytałam się już wiele różnych informacji i interpretacji Biblijnych i muszę powiedzieć, że zapiski z bloga Zerubariela bardzo mi się spodobały. Dlatego tak chętnie już w wielu miejscach je zacytowałam i dalej będę je cytowała. Naprzykład ten fragment cytatu Biblijnego z bloga Zerubariela dotyczący obecnej sytuacji istniejącej na świecie związanej z koronawirusem. Cytuję: ,, D-01/06…….02.23.2016  TU  ZERUB-ARIEL=KIM JEST-???? ————————————————- . LUKASZA 21:25-27,34,35 25.  „Będą też znaki na słońcu  i księżycu, i gwiazdach, a Na Ziemi Udręczenie Narodów Nie Znających Wyjścia… . 26.  podczas gdy Ludzie Będą Mdleć Ze Strachu i w oczekiwaniu rzeczy przychodzących na zamieszkaną ziemię;  bo Moce Niebios Zostaną Wstrząśnięte. .  27.  I potem ujrzą Syna Człowieczego- -ZERUBARIELA przychodzącego  w obłoku z Mocą oraz Wielką Chwałą. . 34.  …żeby ów Dzień (JEHOWY BOGA i ZERUBARIELA) nagle was nie zaskoczył, . 35.  Jak Sidło. Przyjdzie Na Wszystkich, którzy mieszkają na obliczu całej ziemi. . „ www..ZERUBARIEL..com https//www.cda.pl/video/44528301c www.cda.pl/video/44528301c www..cda.pl/video/44528301c www.cda..pl/video/44528301c

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: TEN FILM MÓWI WSZYSTKO-!!!! (epidemia strachu)

Napisał(a): gość -

11/01…….06.20.2015 SA
ZERUB-ARIEL=KIM JEST-????
————————————————-

4 MOJZESZOWA 16:28
28. ….„Po tym poznacie, że posłał Mnie
( ZERUB-ARIELA ), SAM JEHOWA BÓG, abym
dokonał wszystkich tych czynów, i że to nie
jest z mojego serca:….

Napisał(a): ZUZANNA -

KAZNODZIEI 12:13-14
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
13. Bój się prawdziwego Jehowy Boga ❤️ i przestrzegaj Jego przykazań. Na tym bowiem polega cała powinność człowieka.
14. Bo prawdziwy Święty Jehowa Bóg ❤️ podda wszelki uczynek osądzeniu w związku z każdą ukrytą rzeczą, czy to dobrą, czy złą.
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

~ ZUZANNA

Reklama

9/ 00-00-00-99/111…….10.19.2019 SA
CIEKAWOSTKI – !!!!
————————————————-

APOKALIPSA 20:12
12.I widziałem umarłych,
wielkich i małych,stoją-
cych przed Tronem
(ZERUB-ARIELA);i księgi
zostały otwarte; również
inna(ZERUB-ARIELA)
księga, księga żywota-
-ZERUBARIELA została
otwarta; i osądzeni
zostali umarli na podsta-
wie tego, co zgodnie z ich
uczynkami było napisane
w księgach.

8/ 00-00-00-99/110…….10.19.2019 SA
CIEKAWOSTKI – !!!!
————————————————-

JANA 9:39
39.A Jezus-ZERUBARIEL rzekł:„Przyszedłem
na ten świat na taki sąd:żeby ci,którzy nie widzą,
widzieli, a ci, którzy widzą, stali się ślepi”.

Reklama