14
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń82
  • Odpowiedzi13
  • Ocen na +0
14 ppt ?

Ten przeklęty cellulit (14)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Ten przeklęty cellulit

Napisał(a): ~Misia -

Polecam najpierw konsultacje u dobrego specjalisty medycyny estetycznej. Bo cellulit cellulitowi nierówny! Fajne zabiegi: Icoone, Endermologia, Fale radiowe - to te nieinwazyjne. Oczywiście sa też inne. Polecam fajna klinikę Krajewski, bardzo dobrzy specjalisci.

Napisał(a): ~Marylka -

~Misia Polecam najpierw konsultacje u dobrego specjalisty medycyny estetycznej. Bo cellulit cellulitowi nierówny! Fajne zabiegi: Icoone, Endermologia, Fale radiowe - to te nieinwazyjne. Oczywiście sa też inne. Polecam fajna klinikę Krajewski, bardzo dobrzy specjalisci.
Dzięki za polecenie, ciekawe czy u mnie w Radomiu znajdę równie dobrą klinikę?

Napisał(a): ~Wisienka -

~Alina
~Marylka
~Misia Polecam najpierw konsultacje u dobrego specjalisty medycyny estetycznej. Bo cellulit cellulitowi nierówny! Fajne zabiegi: Icoone, Endermologia, Fale radiowe - to te nieinwazyjne. Oczywiście sa też inne. Polecam fajna klinikę Krajewski, bardzo dobrzy specjalisci.
Dzięki za polecenie, ciekawe czy u mnie w Radomiu znajdę równie dobrą klinikę?
W Radomiu masz Klinike Krajewski na ul. Gagarina 1.
Ja chodzę do kliniki Krajewski w Warszawie, na Powiślu. O tej porze roku - na laser frakcyjny. Mam troche niedoskonałości po trądziku i te zabiegi bardzo ładnie mi pomagają.

Napisał(a): ~natalii -

Jeśli zdrowo jesz i uprawiasz sport to może masz zły krem. Wiem, że trudno jest dobrać i można łatwo sie zniechęcić, bo wiekszość działa podobnie, ale ja używam kremu Vialise i według mnie różni się od innych preparatów bo jest przede wszystkim z naturalnych składników. Ściąga skórę i ujędrnia, a do tego ma bardzo wydajne opakowanie

Napisał(a): ~anna890 -

Niestety cellulitu bardzo trudno się pozbyć, ja próbowałam wszystkiego, warto ćwiczyć regularnie to na pewno, ale jak problem jest duży to trudno jest się go pozbyć. Ja zdecydowałam się na Icoone laser i muszę przyznać, że różnica jest spora. Ten zabieg ujędrnia skórę i redukuje tkankę tłuszczową, efekty są super.

Napisał(a): ~anna890 -

Zabieg miałam robiony w elite w Warszawie przez panią Olę. Oni mają bardzo dobre, lasery, klinika jest nowoczesna, obsługa na wysokim poziomie, nie ma się do czego przyczepić, ale i cena do najniższych nie należy, tak czy inaczej były to dobrze zainwestowanie pieniądze

Napisał(a): ~renatarenia -

Wiadomo takie zabiegi laserowe trochę kosztują, ale sama zastanawiam się nad takim rozwiązaniem, bo już nie mam pomysłu, co mogłabym jeszcze zrobić z tym cellulitem. To prawda ćwiczenia dużo pomagają, ja się jeszcze masuję bańką chińską

Napisał(a): ~fvfvfe -

Ja na cellulit polecam ćwiczenia, ćiwczę cały czas, ale najlepszy efekt dał u mnie zabieg Alliance LPG Endermologie. Miałam kilka zabiegów i nawet obwód uda mi się zmniejszył :) robiłam w klinice Krajewski w Warszawie, bardzo pozytywne wrażenia mam po tym zabiegu, no i efekty są super :)

Napisał(a): ~basiak -

Warto odwiedzić lekarza medycyny estetyczne https://ranki(...)etyczna j, skorzystać z konsultacji, na której lekarz po obejrzeniu stanu skóry doradzi zabiegi z ostrzykiwaniem preparatami, jak również zabiegi z urządzeniami.Zabiegi te dobiera się indywidualnie i najlepiej wykonać je w serii. Warto również zadbać o dobrą dietę oraz uprawiać jakieś sporty.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ten przeklęty cellulit