Odpowiadasz na:
Ten przeklęty cellulit

~Mirka
Temat dodał(a):
~Mirka -
Robiłam już wszystko a ten przeklęty cellulit nie schodzi... Macie jakieś pomysły co można zrobić? Zdrowo jem, pływam, smaruję balsamami antycellulitowymi...

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Ten przeklęty cellulit

Napisał(a): ~anna890 -

Zabieg miałam robiony w elite w Warszawie przez panią Olę. Oni mają bardzo dobre, lasery, klinika jest nowoczesna, obsługa na wysokim poziomie, nie ma się do czego przyczepić, ale i cena do najniższych nie należy, tak czy inaczej były to dobrze zainwestowanie pieniądze

Napisał(a): ~elzbieta2 -

A mogłabym wiedzieć gdzie wykonywałaś ten zabieg?

Napisał(a): ~anna890 -

Niestety cellulitu bardzo trudno się pozbyć, ja próbowałam wszystkiego, warto ćwiczyć regularnie to na pewno, ale jak problem jest duży to trudno jest się go pozbyć. Ja zdecydowałam się na Icoone laser i muszę przyznać, że różnica jest spora. Ten zabieg ujędrnia skórę i redukuje tkankę tłuszczową, efekty są super.

Napisał(a): ~er23 -

Na cellulit dobrze działa fala uderzeniowa. Ja jestem w trakcie terapii w Constance Care i cellulit mi się sporo zmniejszył, czeka mnie jeszcze jeden zabieg :)