28
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń99
  • Odpowiedzi26
  • Ocen na +6
28 ppt ?

Ten rząd w ciągu kilku lat postawił kraj na nogi, dzięki temu, mamy tak łagodną sytuację !Za PO-PSL-SLD byłby pogrom! (27)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ten rząd w ciągu kilku lat postawił kraj na nogi, dzięki temu, mamy tak łagodną sytuację !Za PO-PSL-SLD byłby pogrom!

Napisał(a): Shadow15 -

Bogu dziękować , że PO-PSL- SLD odeszło w niebyt , wystarczyło parę lat aby ten obecny rząd Polski-PIS postawił kraj na nogi z kupy zgliszczy, afer i niemocy i pustej kasy !

Dzięki temu, dzięki dobremu zarządzaniu , zatrzymaniu prywatyzacji złodziejskiej, zrepolonizowaniu banków, zakładów , spółek państwowych Orlen , Lotos, LOT-u, które zaczęły przynosić duże zyski , Polska została w parę lat postawiona na nogi, a kasa państwa napełniona , powstał po raz pierwszy budżet bez deficytu, to dzięki temu tak stosunkowo łagodnie w porównaniu z lewackim Zachodem , przechodzimy pandemię !

Dzięki dobremu stanowi gospodarki , dopiętemu budżetowi bez deficytu , dzięki spółkom lokomotywom, obecny rząd ma duże pole manewru i środki finansowe na zakup sprzętu , rekompensaty i pomoc Polakom a rozbudowa wojska , powstanie Wojsk Obrony Terytorialnej tak krytykowane przez Targowicę , teraz t niosą pomoc, a LOT , który PO wraz z Tuskiem chciało zaorać , sprowadza tysiącami Polaków z zagranicy !

I teraz wyobraźcie sobie, że dalej rządzi PO -PSL- SLD....afery, bałagan, kasa pusta , państwo pozbawione strategicznych gałęzi przemysłu , państwowych spółek, LOT-u, wszystko wyprzedane bezrobocie 12 %, państwo teoretyczne ...i pininiendzy nima i nie bedzie ...radcie sobie sami ..Sory taki klimat !

Istny horror !

[image]0009Z2TIOYRYHML8[/image]
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Ten rząd w ciągu kilku lat postawił kraj na nogi, dzięki temu, mamy tak łagodną sytuację !Za PO-PSL-SLD byłby pogrom!

Napisał(a): rafal333 -

Ten rząd w ciągu kilku lat zdemolował nasz kraj ale za to jeszcze odpowiedzą a kara będzie bardzo surowa i Ci ignoranci teraz powinni tylko milczeć a nie doprowadzać nas do skrajności.

Reklama

Re: Ten rząd w ciągu kilku lat postawił kraj na nogi, dzięki temu, mamy tak łagodną sytuację !Za PO-PSL-SLD byłby pogrom!

Napisał(a): xyzt -

rafal333 Ten rząd w ciągu kilku lat zdemolował nasz kraj ale za to jeszcze odpowiedzą a kara będzie bardzo surowa i Ci ignoranci teraz powinni tylko milczeć a nie doprowadzać nas do skrajności.
Co było za poprzedników.

Rozsprzedany za grosze przemysł, inwestycje typu " basen narodowy", drogi w jakim stanie... Itd. itp.
Niekorzystne umowy .
Żaden patriota nie donosi na własny kraj.
A już zdanie typu "polskość to nienormalność" - tego nigdy nie zapomnę.

Napisał(a): Dobrawa1 -

xyzt Sumlińskiego miało być. Autokorekta rozdzieliła mi to nazwisko.

Bardzo liczę się ze zdaniem tego pana.

Bardzo mądry człowiek.
Ja również go cenię.Wiele przeszedł dążąc do wyjawienia prawdy.

rafal333 Ten rząd w ciągu kilku lat zdemolował nasz kraj ale za to jeszcze odpowiedzą a kara będzie bardzo surowa i Ci ignoranci teraz powinni tylko milczeć a nie doprowadzać nas do skrajności.
Nie widzisz co się w świecie dzieje i jak bardzo się obecny rząd stara.?
Słysząc wypowiedzi Polaków zza granicy...i nie tylko ich..mam ogromny szacunek do ministra Szumowskiego. Potrafisz tylko narzekac.

Napisał(a): xyzt -

Dobrawa1

Bardzo mądry człowiek.
Wiem. Cenię też jego obiektywność. Nie chce umniejszyć zasług nikogo.
Tak powinno być.
Co dobre - zawsze podkreślić, co gorzej - też powinno się zwrócić uwagę. Dla dobra Polski, Polaków.
Wspaniały, obiektywny, mądry człowiek - patriota...

xyzt
Dobrawa1

Bardzo mądry człowiek.
Wiem. Cenię też jego obiektywność. Nie chce umniejszyć zasług nikogo.
Tak powinno być.
Co dobre - zawsze podkreślić, co gorzej - też powinno się zwrócić uwagę. Dla dobra Polski, Polaków.
Wspaniały, obiektywny, mądry człowiek - patriota...
Własnie go słucham.

Z księżyca spadłeś , czy Matrix ci się udzielił ......pinindzy nima i nie bedzie ,a może zakopane w Zakopanym ?

xyzt Wkleję jeszcze wspaniałego patriotę - Wojciecha Sumliński ego który zawsze jest obiektywny.
Mówi co dobre, co złe...https://youtu(...)HlgM9qE
Dzięki za linka, też go lubię posłuchać !

xyzt Jeśli chodzi o PO, PSL, SLD - to masz rację .
Sam fakt, że donoszą na Polskę przekreśla ich zupełnie.
Donoszą, oczerniają , konfabulują , sabotują pracę rządu, rzucają kłody pod nogi, za nic mają Polaków i bezpieczeństwo , po trupach do celu , lista długa !
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ten rząd w ciągu kilku lat postawił kraj na nogi, dzięki temu, mamy tak łagodną sytuację !Za PO-PSL-SLD byłby pogrom!