1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń91 tys.
  • Odpowiedzi440
  • Ocen na +96
1 tys. ppt ?

Ten sondaż zwala z nóg! Kto wypada z gry? (441)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ten sondaż zwala z nóg! Kto wypada z gry?

Napisał(a): uni -

Ten sondaż zwala z nóg! Kto wypada z gry? Kantar Public przeprowadziła badania na zlecenie „mPress.pl”. Polaków zapytano o to na kogo oddaliby swój głos w najbliższych wyborach prezydenckich. Uzyskane wyniki wyglądają w następujący sposób: 18% respondentów wybrałoby Rafała Trzaskowskiego, a 11% Patryka Jakiego. Szymon Hołownia może liczyć na poparcie 9% ankietowanych. Donalda Tuska wybrałoby natomiast 8% badanych. Na dalszych miejscach znaleźli się: Krzysztof Bosak – 4%, Władysław Kosiniak-Kamysz – 2% oraz Robert Biedroń – 2%.
Co ciekawe, 15% respondentów nie miało zdania na ten temat. Dodatkowo, „Gazeta.pl” podaje, że 30% odpowiedziało, że zagłosowałoby na innego kandydata.
INTERIA.PL

Reklama

Re: Ten sondaż zwala z nóg! Kto wypada z gry?

Napisał(a): ~gosc -

Znów na ulicach wybieramy prezydenta. Super:)))
Poważna sprawa. Nie wiem, na kogo dziś mój głos by padł. Uważam, że jeśli kandydat nie ma innych cech przydatnych, a nawet koniecznych (moim zdaniem) do pełnienia tej funkcji, to niech chociaż ładny będzie.
Co jednak zrobić, gdy sami ładni kandydują?
Czekamy na następne sondaże.
;)

Reklama

Re: Ten sondaż zwala z nóg! Kto wypada z gry?

Napisał(a): ~blek -

Pompują Trzaskowskiego. A przecież to ZAĆPANE DNO. Najgorszy prezydent Warszawy w historii. Tylko wciąganie "kresek" dobrze mu wychodzi. Nawet najgłupsza Julka powinna się wstydzić głosowania na takie coś. Każdy jest lepszy - także Tusk i Hołownia.

Reklama

Re: Ten sondaż zwala z nóg! Kto wypada z gry?

Napisał(a): ~Darek -

BARBARAmmm Trzaskowski ma takie poparcie, bo chyba ludzie chcą by Polska wygladała jak Warszawa, brudna i biedna.
Tak, Trzaskowskiego nie stać np. na wykup lasów z rąk deweloperów, ale stać go na budowę asfaltowych plaż i to w miejscu, gdzie są zaraz obok 2 parki. Stać go też na stopniową likwidację lasów na łęgach nadwiślańskich - najpierw w imię budowy nikomu niepotrzebnej ścieżki rowerowej (trzeciej w tym miejscu), a obecnie również nikomu niepotrzebnego osobnego mostu dla rowerów, który budowany jest tylko po to, żeby więcej terenu zielonego zlikwidować. Jak PKP chciało dobudować kładkę rowerową do mostu kolejowego przy okazji jego remontu, to Trzaskowski nie był zainteresowany...
Przez Trzaskowskiego umiera centrum Warszawy. Już przed Covidem wyludniało się ono. Las łęgowy nad Wisłą to jedyny dostępny mieszkańcom większej części Śródmieścia teren zielony (Ogród Saski nigdy nie służył do wypoczynku, a Ogród Krasińskich został zabetonowany). Do tego dochodzi robota czyścicieli kamienic, również wspieranych przez Trzaskowskiego, a także utrudnianie przez niego życia prywatnym przedsiębiorcom, które powoduje, że w Centrum nie ma sklepów ani infrastruktury.

Re: Ten sondaż zwala z nóg! Kto wypada z gry?

Napisał(a): ~ipo -

~No tak I stało się tak jak przewidywałem - Opuchnięta jadaczko-gadaczka Budynia Maliniaka już się nawet na fotkę nie zmieściła przez opuchliznę wynikłą z ciągłego gadania bzdetów godnych propagandy probanderowskiej . Kto następny do wypadnięcia z portaliku UADziennik.sbu -wersja polskojęzyczna
Maliniak trzeci raz nie może zostać prezydentem.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ten sondaż zwala z nóg! Kto wypada z gry?