Odpowiadasz na:
Teraz czas dla PiS na szczepienie poza kolejnością

~gość
Temat dodał(a):
~gość -
,, Decyzją prezesa PiS poseł Zbigniew Girzyński został w dniu dzisiejszym zawieszony w prawach członka partii - poinformował we wtorek szef Komitetu Wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski. Sprawa ma związek ze szczepieniem przeciw COVID-19. W mediach społecznościowych godzinę po decyzji o zawieszeniu ukazało się oświadczenie Girzyńskiego, w którym podkreślił, że "nie zaszczepił się poza kolejnością" - podaje Interia.Ciekawe, który z funkcjonariuszy PiS jeszcze się nie zaszczepił? Ciekawe czy Kaczyński szczepiony? Zapewne ściśle tajne.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 3 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Teraz czas dla PiS na szczepienie poza kolejnością

Napisał(a): ~gość -

Cóż to znaczy jeden poseł z PiS w porównaniu 200 osób celebrytów częściowo członków PO. Poszczekajcie kundle coś na ten temat.

Re: Teraz czas dla PiS na szczepienie poza kolejnością

Napisał(a): Łolaboga -

Wow,ale straszna kara,za miesiac,dwa jak sprawa przyschnie konus go odwiesi.Zenada.

Reklama

Re: Teraz czas dla PiS na szczepienie poza kolejnością

Napisał(a): ~gość -

,, Decyzją prezesa PiS poseł Zbigniew Girzyński został w dniu dzisiejszym zawieszony w prawach członka partii - poinformował we wtorek szef Komitetu Wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski. Sprawa ma związek ze szczepieniem przeciw COVID-19. W mediach społecznościowych godzinę po decyzji o zawieszeniu ukazało się oświadczenie Girzyńskiego, w którym podkreślił, że "nie zaszczepił się poza kolejnością" - podaje Interia.
Ciekawe, który z funkcjonariuszy PiS jeszcze się nie zaszczepił? Ciekawe czy Kaczyński szczepiony? Zapewne ściśle tajne.