36
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +9
36 ppt ?

Terlikowski zdradza papieskie zamierzenia (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Terlikowski zdradza papieskie zamierzenia

Napisał(a): apollo87 -

Tomasz Terlikowski, publicysta "DoRzeczy", w rozmowie z "Faktem" odniósł się do najnowszego filmu braci Sekielskich, który uznał za znacznie mocniejszy od zeszłorocznego. W dokumencie padło oskarżenie biskupa Edwarda Janiaka o umniejszanie znaczenia i zamiatanie pod dywan molestowania seksualnego, jakiego dopuszczał się ksiądz Arkadiusz Hajdasz, pleszewski wikary. Zgodnie z zapowiedziami, sprawa została zgłoszona do papieża. Jak stwierdził Terlikowski:

Z moich informacji wynika, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że Stolica Apostolska ukarze biskupa Edwarda Janiaka.
Może on zostać odwołany ze stanowiska.

Jak myślicie, papież faktycznie podejmie taką decyzję?
INTERIA.PL

Re: Terlikowski zdradza papieskie zamierzenia

Napisał(a): ~jahu -

Od bardzo wielu lat nie utrzymuje, żadnych kontaktów z tą sukienkową mafią. Coraz większa część mojej bliższej i dalszej rodziny idzie w moje ślady. Mieszkam w dużym mieście w bloku wielorodzinnym i jak obserwuję, to z roku na rok, "ksiądz po kolędzie", kończy coraz szybciej wizytę w bloku. Co będzie z Janiakiem nie wiem i zupełnie mnie to nie interesuje. Cała hierarchia polskiego kościoła jest taka sama i cała zasługuje na ukaranie przez papieża. O "szeregowym" klerze nawet nie wspominam bo nie warto.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Terlikowski zdradza papieskie zamierzenia