Odpowiadasz na:
Terlikowski zdradza papieskie zamierzenia

apollo87
Temat dodał(a):
apollo87 -
Tomasz Terlikowski, publicysta "DoRzeczy", w rozmowie z "Faktem" odniósł się do najnowszego filmu braci Sekielskich, który uznał za znacznie mocniejszy od zeszłorocznego. W dokumencie padło oskarżenie biskupa Edwarda Janiaka o umniejszanie znaczenia i zamiatanie pod dywan molestowania seksualnego, jakiego dopuszczał się ksiądz Arkadiusz Hajdasz, pleszewski wikary. Zgodnie z zapowiedziami, sprawa została zgłoszona do papieża. Jak stwierdził Terlikowski: Może on zostać odwołany ze stanowiska. Jak myślicie, papież faktycznie podejmie taką decyzję?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 3 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Terlikowski zdradza papieskie zamierzenia

Napisał(a): ~jahu -

Od bardzo wielu lat nie utrzymuje, żadnych kontaktów z tą sukienkową mafią. Coraz większa część mojej bliższej i dalszej rodziny idzie w moje ślady. Mieszkam w dużym mieście w bloku wielorodzinnym i jak obserwuję, to z roku na rok, "ksiądz po kolędzie", kończy coraz szybciej wizytę w bloku. Co będzie z Janiakiem nie wiem i zupełnie mnie to nie interesuje. Cała hierarchia polskiego kościoła jest taka sama i cała zasługuje na ukaranie przez papieża. O "szeregowym" klerze nawet nie wspominam bo nie warto.

Napisał(a): ~agnostyk -

Jakbym był katolikiem to owego Terlikowskiego zalecam bym ekskomunikować. Jest to wrzód na ciele KK.

Reklama

Napisał(a): apollo87 -

Tomasz Terlikowski, publicysta "DoRzeczy", w rozmowie z "Faktem" odniósł się do najnowszego filmu braci Sekielskich, który uznał za znacznie mocniejszy od zeszłorocznego. W dokumencie padło oskarżenie biskupa Edwarda Janiaka o umniejszanie znaczenia i zamiatanie pod dywan molestowania seksualnego, jakiego dopuszczał się ksiądz Arkadiusz Hajdasz, pleszewski wikary. Zgodnie z zapowiedziami, sprawa została zgłoszona do papieża. Jak stwierdził Terlikowski:

Z moich informacji wynika, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że Stolica Apostolska ukarze biskupa Edwarda Janiaka.
Może on zostać odwołany ze stanowiska.

Jak myślicie, papież faktycznie podejmie taką decyzję?