23
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń316
  • Odpowiedzi20
  • Ocen na +1
23 ppt ?

termiczne lakiery hybrydowe nowość (21)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

termiczne lakiery hybrydowe nowość

Napisał(a): Gość -

Dziewczyny,co sądzicie o takim manicure termicznym? lakiery,które pod wypływem temperatury zmieniają kolor :) trafiłam na nie i bardzo mnie zainteresowały,z firmy NeoNail, mają aż 12 różnych odcieni.. zastanawiam się czy któraś z Was ma i może powiedzieć więcej jak się sprawują? na co dzień moze nie szaleje mocno z manicure ale od czego są wakacje... :)) który kolor najfajniejszy? doradźcie proszę :)!

Załączniki:
INTERIA.PL

Reklama

Re: termiczne lakiery hybrydowe nowość

Napisał(a): ~Malita -

Ja chyba jednak pozostanę wierna swoim lakierom hybrydowym Semilac, bo one mnie nigdy nie zawiodły, zawsze trzymają się na paznokciach najdłużej. Druga sprawa jest taka, że też mają ogromną ilość kolorów, czasem można aż dostać oczopląsu i trudno się zdecydować:) A jako, że mamy wakacje, ja ostatnio eksperymentuję z kolorami:)

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~hoscial -

Lakiery hybrydowe new nails - kilka tygodni świętego spokoju, płytka w dobrym stanie, nie jest zniszczona. I co? Można? Kiedyś też miałam codzienne poprawki paznokci, ale przy hybrydach po prostu czegoś takiego nie ma. Paznokcie mam całkowicie odmienione, wyglądają lepiej, ładniej i zdrowiej. Da się.

Napisał(a): ~beata75 -

Nie musiałam jeszcze nigdy zwracać kosmetyków które mi przysłali z drogerii online na
www.nocanka.pl także ich mogę ewentualnie doradzać. Najbardziej jestem zadowolona z hybrydy Semilac którą tutaj sobie dobrałam. Zupełnie inna jakość niż te kosmetyki co wcześniej stosowałam do paznokci.

Napisał(a): ~mariola44 -

Dużo kosmetyków mają na stronie www.nocanka.pl . To mi się podoba w internetowych drogeriach że można w jednym miejscu kupić praktycznie każdy produkt, na każdą cerę i na każdą część ciała. U nich to na pewno bym wyróżniła rzeczy do manicure od Semilac. Ciężko jest tę markę dostać w takich cenach jak w tej drogerii oferują, a wszystko jest oryginalne.

Napisał(a): ~kamila47 -

Z lakierów hybrydowych najlepsze są te od semilaca, używam regularnie i mogę polecić. Teraz semilac stara się zawalczyć o uregulowanie w prawie zawodu kosmetyczni paznokci, co moim zdaniem jest bardzo fajną inicjatywą.
« Wróć do tematów
Do góry strony: termiczne lakiery hybrydowe nowość