Odpowiadasz na:
termiczne lakiery hybrydowe nowość

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Dziewczyny,co sądzicie o takim manicure termicznym? lakiery,które pod wypływem temperatury zmieniają kolor :) trafiłam na nie i bardzo mnie zainteresowały,z firmy NeoNail, mają aż 12 różnych odcieni.. zastanawiam się czy któraś z Was ma i może powiedzieć więcej jak się sprawują? na co dzień moze nie szaleje mocno z manicure ale od czego są wakacje... :)) który kolor najfajniejszy? doradźcie proszę :)!

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: termiczne lakiery hybrydowe nowość

Napisał(a): carolinka -

Ja po swojej przygodzie z uczuleniem też je odstawiłam i przeszłam na Makear. Nic nie uczula, nic nie odpryskuje. Dla mnie to był strzał w 10! :)

Reklama

Napisał(a): ~Aggataa -

A mi właśnie lakiery semilaca nie pasują, zdecydowanie lepsze krycia i lepsza jakość to Makear.

Napisał(a): ~Agness -

Ja używam głównie tych z Semilaca też, aplikacja popieram, bardzo fajna :) ja też lubię ich nowe bazy Extend 5w1 - dla mnie idealne, dobrze się trzymają, proste w nałożeniu no i super delikatne kolory

Reklama