58
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi22
  • Ocen na +-40
58 ppt ?

Teściowa niańczy mojego męża i podważa każde moje zdanie! (23)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Teściowa niańczy mojego męża i podważa każde moje zdanie!

Napisał(a): ~nadia -

Hej, mam problem z teściową! Nigdy za sobą nie przepadałyśmy, ale teraz jest po prostu okropna! Kwestionuje mnie i moje zdanie na każdym możliwym kroku. Szefowa wysłała mnie na dwudniowe szkolenie i dzisiaj z niego wróciłam. Po powrocie szok! Mieszkanie lśni, obiad w lodówce na kilka następnych dni ugotowany... Zadzwoniłam do męża żeby dowiedzieć się z jakiej okazji tak się postarał. Właśnie wtedy okazało się, że teściowa jak tylko zamknęły się za mną drzwi zadzwoniła do swojego malutkiego synusia, że okropna żona zostawiła go na całe 2 dni i biedaczek nie poradzi sobie... A jakby tego było mało, to podczas mojej nieobecności pozmieniała mi firanki w całym mieszkaniu, zrobiła pranie (łącznie z moją bielizną!)

Powiedzcie czy jestem przewrażliwiona czy takie zachowanie Was też doprowadziłoby do szału? Wasze teściowe albo mamy też się tak wcinają w Wasze życie? Kiedy jej przejdzie niańczenie swojego synusia? To nie jest pierwsza sytuacja tego typu, ale zazwyczaj przymykałam na to oko.
INTERIA.PL

Re: Teściowa niańczy mojego męża i podważa każde moje zdanie!

Napisał(a): Tris -

Nie, to nie jest normalne, to jest okropne wtrącanie się do czyjegoś życia :P , porozmawiaj wpierw z mężem, jeśli do niego nic nie dojdzie, to porozmawiaj z teściową, jeśli i do niej nic nie dojdzie, to postaw mężowi ultimatum, że albo się dalej wyprowadzicie, albo to Ty się wyprowadzisz....., bo innych opcji wtedy nie będzie...., a nie warto takich rzeczy ignorować, bo kiedyś ,,pękniesz" i będziesz miała totalnie dosyć....., lepiej na ten moment nie czekać....

Napisał(a): ~poradnik -

Tylko można Ci pozazdrościć wspaniałej teściowej, która pod nieobecność Twoją zapanowała nad sytuacją. Gdyby to była twoja mama to wychwalała byś ją pod niebiosa ale teściową nie chcesz pochwalić. Powinnaś kupić jej kwiaty i podziękować, ona będzie zadowolona a Ty będziesz jej ulubioną synową>

Reklama

Napisał(a): rudii -

taki problem z teściową to nie problem :)
są gorsze,rzeczy u teściowych,które potrafią wkurzać :D
swoją drogą,chyba lepiej że chłopa niańczyła troskliwa mammusia niż troskliwa koleżanka ;)

Reklama

Napisał(a): ~nadia -

rudii taki problem z teściową to nie problem :)
swoją drogą,chyba lepiej że chłopa niańczyła troskliwa mammusia niż troskliwa koleżanka ;)
Z tej perspektywy na to nie popatrzyłam :D

Dzisiaj już ochłonęłam, ale nadal uważam, że teściowa przesadza.

Do poradnik: moja mama też próbowała nam "ustawić" życie, wybierać meble do sypialni czy kolor ścian w kuchni, ale porozmawiałam z nią i się uspokoiło. Dlatego tym bardziej wkurza mnie ta sytuacja. Dzisiaj doszłam do wniosku, że bardziej niż zachowanie teściowej, wkurza mnie bierność mojego męża.

Napisał(a): ~on68 -

~nadia
rudii taki problem z teściową to nie problem :)
Z tej perspektywy na to nie popatrzyłam :D

Dzisiaj już ochłonęłam, ale nadal uważam, że teściowa przesadza.

Do poradnik: moja mama też próbowała nam "ustawić" życie, wybierać meble do sypialni czy kolor ścian w kuchni, ale porozmawiałam z nią i się uspokoiło. Dlatego tym bardziej wkurza mnie ta sytuacja. Dzisiaj doszłam do wniosku, że bardziej niż zachowanie teściowej, wkurza mnie bierność mojego męża.
Ten temat-JEST IDIOTYCZNY !!!!A tak na mrginesie-masz czas od rana siedzieć na kompie?ZABIERZ SIĘ ZA PORZ ADKI LENIWY BABSZTYLU -NIE BEDZIE WTEDY PROBLEMU ,ŻE -TESCIOWA CI SPRZATA!!!Jesteś leniwa babą i jak juz ci ktos napisał-który fajny facet chciałby taka babę?Tylko jakaś oferma!!!DO ROBOTY!!!

Reklama

Napisał(a): ~ada -

ja tam byłabym zadowolona po powrocie do domu pełna lodówka ,obiadek ,itd. wszystko przygotowane i dobrze że to teściowa gościła a nie np. kochanka hihiii, co do wystroju mieszkania to już przesada, ale czy to nie Wasza a już pewne jej synalka wina że spowiada się mamusi np. że wyjeżdżasz. musicie razem pogadać ,nie trzeba spowiadać się ze swoich spraw nawet mamusi ,co robicie ,gdzie które wychodzi itd., to wasze życie. mamusia będzie mniej wiedzieć wszyscy będą zdrowsi. gdy nic nie pomoże to jest coś takiego jak dzwonek ,nie otwierać drzwi i już ,no chyba mamusia nie ma kluczy, a jak tak wymienić zamki

Napisał(a): ~Ewelina -

Serdecznie współczuję, też bym była wściekła ipewnie mąż nie zauważa problemu....radzę nie narzekać, bo wyjdziesz tylko na ,,wredną jędzę, która nie doceniła pomocy, trzeba to rozegrać bardziej taktycznie... ale na pewno nie można tego tak zostawiać bo za jakiś czas, będziesz oprócz dzieci niańczyła także jego...Pewnie teściowa wychowywała męża sama? takie matki są najbardziej nadopiekuńcze...

Napisał(a): ~Julia -

Masz wzorową teściową - w jasny sposób pokazała Ci, ze jesteś mizerna jako kobieta w domu i że nawet twój bałagan i kuchnie mozna w 2 dni doprowadzic do porządku. Zamiast narzekac to bierz z niej przykład! Jak dbasz tak masz. Nie bedziesz dbała o męża to sie potem nie dziw. Rób tak aby teściowa i nikt inny nie mieli zadnych uwag do tego jak dbasz o meża to naturalny porządek i wtedy wszyscy będą zadowoleni. Jak będziesz w domu jako kobieta bałaganiarą i kuchennym nierobem to w końcu rozwalisz ten zwiazek, każdy musi znać swoja rolę, przypomnij sobie co przysiegałaś.

Napisał(a): ~tayo -

Przede wszystkim to jest wina twojego męża. Bo albo tworzy dom, rodzinę z Tobą albo ciągle ma nieodciętą pępowinę mamusi. Jedyny sposób otwarcie porozmawiać najpierw z mężem a następnie bez ogrudek powiedzieć teściowej o swoim niezadowoleniu.

A naj ogólniej w świecie - masz[b][/b] przesrane!

Napisał(a): ~HANKA -

Pięknymi kwiatami podziękuj teściowej za wszystko co zrobiła i powiedz, że w przyszłości dobrze by było, gdyby pod Twoją nieobecność wszystkim zajął się jej syn a Twój mąż. Rączki ma takie same a nawet większe niż Ty i może wiele więc w czym problem. Męża i teściową trzeba czasami odpowiednio ustawić. Powodzenia!.

Napisał(a): keloimi -

~Julia Masz wzorową teściową - w jasny sposób pokazała Ci, ze jesteś mizerna jako kobieta w domu i że nawet twój bałagan i kuchnie mozna w 2 dni doprowadzic do porządku. Zamiast narzekac to bierz z niej przykład! Jak dbasz tak masz. Nie bedziesz dbała o męża to sie potem nie dziw. Rób tak aby teściowa i nikt inny nie mieli zadnych uwag do tego jak dbasz o meża to naturalny porządek i wtedy wszyscy będą zadowoleni. Jak będziesz w domu jako kobieta bałaganiarą i kuchennym nierobem to w końcu rozwalisz ten zwiazek, każdy musi znać swoja rolę, przypomnij sobie co przysiegałaś.
A co teściwą obchodzi jak ja mam w swoim mieszkaniu !!
Teściowa zaś najwyżej pokazała jak wychowała syna i nie jest to budujące !
Mój dom moja twierdza a jak meżowi nie pasuje niech sam się za robotę bierze a nie po pomoc leci .
Nie życzę sobie aby ktoś grzebał w moich rzeczach , kiedyś gdy byłam z synem na turnusie ,mąz kończył sypialnię i wpadł na pomysł ,że brata i bratową poprosił o wybór mebli dobrze ,ze wczesniej zadzwonił bo mu powiedziałam ,że jak Zosia łóżko wybierze to niech Zosia sobie w nim śpi !

I chociaż nie robiłabym awantury ale jak tu ktoś proponował podziękowała ( nawet z kwiatami) ale stanowczo zażyczyła sobie aby to był ostatni raz :-))
« Wróć do tematów
Do góry strony: Teściowa niańczy mojego męża i podważa każde moje zdanie!