77
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi14
  • Ocen na +2
77 ppt ?

Tęsknię za moim byłym (15)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Tęsknię za moim byłym

Napisał(a): gość -

Witam. Od niedawna jestem singielka, mój poprzedni związek był bardzo udany niestety różnice w poglądach były zbyt duże lecz nie o tym post. Ostatni związek trwał 3 lata, poprzedni o wiele bardziej burzliwy, na odległość trwał około 2 lat, dajmy na to Krzysiek zakończył związek powiem szczerze jak niedojrzałe dziecko, no niestety byliśmy młodzi. Krzysiek był moim najlepszym przyjacielem i bardzo ciężko przeszłam to rozstanie, niestety w związku z tym ze oboje trenujemy ten sam sport to widywalismy dosyć często, lecz przez okres okolo 3.5roku Krzysiek nic do mnie nie mówił, udawał ze nie istnieje. W tym czasie wiem ze nie miał żadnej partnerki. Sytuacja zmieniła się kiedy zakończyłam ten 3 letni związek. Od zakończenia widziałam się z Krzyśkiem raz, cały czas widziałam ze na mnie zerka, szuka kontaktu, kilka razy sie uśmiechnal albo puścił oczko, przywital się. Łączyła mnie z nim trudna relacja, lecz w czasie naszego związku, byliśmy jeszcze dziećmi, a wiem ze na prawdę dobrze się dopelnialismy i rozumielismy. Może potrzebowaliśmy czasu żeby do tego dojrzeć, a może Krzysiek dojrzał do tego żeby wreszcie ze mna porozmawiać.
Co o tym myślicie, co mam zrobić z Krzyśkiem, porozmawiać z nim czy może on nie chce znowu budować ze mna relacji. Bardzo za nim tęsknię i chcialabym spróbować z nim zbudować coś więcej. Tylko czy uważacie ze Krzysiek moze chcieć tego samego.
Pozdrawiam Julia

Re: Tęsknię za moim byłym

Napisał(a): stiffnecked -

Dajmy na to Krzysiek niewatpliwie dopelnial cie swoja umiejetnoscia pisania jednakze, ty tez mozesz posiasc ta sztuke. Nie jestes juz dzieckiem, ale na edukacje nigdy nie jest za pozno. Jak sie sama nauczysz, to nie bedziesz potrzebowac dajmy na to Krzyska.

Napisał(a): ~pestka -

stiffnecked Dajmy na to Krzysiek niewatpliwie dopelnial cie swoja umiejetnoscia pisania jednakze, ty tez mozesz posiasc ta sztuke. Nie jestes juz dzieckiem, ale na edukacje nigdy nie jest za pozno. Jak sie sama nauczysz, to nie bedziesz potrzebowac dajmy na to Krzyska.
<3

Napisał(a): abce -

Ile masz lat skoro tkwiłaś w związkach po 2 , 3 albo 3,5 lat ? Czy to , że kolega się uśmiechnął ,puścił " oczko " - to nazywasz związkiem ? Piszesz jakbyś była co najwyżej małolatą i " po związkach " udanych i nie udanych . Zastanów się nad sobą i nad tym co piszesz !

Napisał(a): Laila44 -

Tęsknisz za swoim byłym ale jak widać to on za tobą nie tęskni. Nie jesteś już nastolatką więc zachowuj się jak dorosła kobieta.Zerkasz na niego ty bo skąd wiesz że on na ciebie zerka. Czas dorosnąć a zerkanie zostawić małolatom.

Napisał(a): ~hiii -

Dziewczyna szuka porady a jak zwykle mooonnndrusie uczepią się byle czego by pokazać jacy to są zabawni, a jeszcze inni nie przeczytają na spokojnie i piszą bzdury ;)

Teraz do autorki... Żyje się tylko raz, skoro tęsknisz i uważasz że on daje znaki które mogą świadczyć o tym samym, podejdź i zagadaj. Nic nie tracisz a możesz wiele zyskać.

Odwagi i powodzenia :)

Napisał(a): ~LILA -

UMÓW SIĘ Z KRZYSIEM GDZIEŚ NA SPACER DO LASU I TAM ROZŁÓŻ KOCYK , JAK USIĄDZIE KOŁO CIEBIE , WSUŃ MU DO MAJTEK DŁOŃ I POMASUJ MU PRĄCIE, JAK BĘDZIE MIAŁ JUŻ SZTYWNY CZŁONEK WŁÓŻ GO SOBIE DO UST I LIŻĄC PATRZ ILE CZASU MINIE DO WYSTRZAŁU SPERMY. JAK MNIEJ NIŻ 5 MINUT TO NIE MA INNEJ , A JAK WIĘCEJ NIŻ 5 MINUT TO MA INNĄ I NIE ZASŁUGUJE NA CIEBIE

Napisał(a): ~gość -

~LILA UMÓW SIĘ Z KRZYSIEM GDZIEŚ NA SPACER DO LASU I TAM ROZŁÓŻ KOCYK , JAK USIĄDZIE KOŁO CIEBIE , WSUŃ MU DO MAJTEK DŁOŃ I POMASUJ MU PRĄCIE, JAK BĘDZIE MIAŁ JUŻ SZTYWNY CZŁONEK WŁÓŻ GO SOBIE DO UST I LIŻĄC PATRZ ILE CZASU MINIE DO WYSTRZAŁU SPERMY. JAK MNIEJ NIŻ 5 MINUT TO NIE MA INNEJ , A JAK WIĘCEJ NIŻ 5 MINUT TO MA INNĄ I NIE ZASŁUGUJE NA CIEBIE
A co mam sądzić jak nie zdążę wziąć go do ust a on już skończy?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Tęsknię za moim byłym