Komentarze (3)

Dodaj komentarz
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~Varcolac -

Strona Główna:


Steam:


Therian Saga to niesamowita gra z ogromnymi możliwościami. Można śmiało powiedzieć, że to studnia bez dna. Naszych przygód nie ma końca. Zawsze mamy coś do zrobienia, czy to wypełniając misję, czy to zwiększając swoje możliwości, oraz umiejętności. Na tym ta gra polega, na rozwoju, chociaż nie znajdziecie tam poziomów i punktów doświadczenia. Wszystko jest dobrze przemyślane. Nawet, jeżeli chodzi o kształcenie swoich postaci. Na początek wybieramy swoją ścieżkę rozwoju, oraz miejsce skąd pochodzimy. To ważne, gdyż w późniejszym etapie możemy liczyć na drobne bonusy w tym zakresie, które bardzo przydadzą się nam, oraz naszym kolegom. Wprowadzenie może i jest... nudne? Nie da się ukryć, ale początki zwykle zawsze są niezbyt ciekawe i dopiero po kwadransie możemy cieszyć się grą. Tak jest i tym razem, lecz to co nas czeka... Pamiętam swoje narodziny w Therian Saga i byłem pod wrażeniem. Teraz może przywykłem do jej bogactw. Zostałem wciągnięty, może nawet uzależniony nie mogąc uwolnić się od niej. Ciągle trzeba coś budować, wydobywać, przerabiać. Na tym to polega. Crafting na wysokim poziomie, a dla wymagających walki w instancjach, które też przysłużą się do zwiększenia majątku.

Co najbardziej urzekło mnie w tym bogactwie potencjału? Gracze! To, jak gra zmusza nas do współpracy i po jakimś czasie rodzi się między nami więź, która jest nie do rozerwania. Śmiejemy się, żartujemy, czasami zwierzamy. Wszyscy jesteśmy jedną wielką rodziną na serwerze, ale i też w świetle graczy zagranicznych. Ta gra wiele uczy. Bawi nas, cieszy i powiedzieć, że Therian Saga to strategia to obelga skierowana w jej kierunku. To nie strategia. To coś więcej. To kilka gatunków sprytnie złożonych w jedno.

Zapraszam więc was bracia i siostry. Zapraszam was do rodziny, która was wesprze i pomoże i na którą zawsze można liczyć :)


Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz