7
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń191
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +0
7 ppt ?

Tłuste włosy po umyciu (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Tłuste włosy po umyciu

Napisał(a): ~Załamana -

Witam :)
Od jakiegoś czasu moje włosy są tłuste cały czas (nawet po umyciu). Jestem w okresie dojrzewania i rozumiem że mają prawo w tym czasie lecz wcześniej, myłam włosy wieczorem (w dzień się trzymały jakoś dopiero na wieczór robiły się tłuste). Wcześniej myłam włosy szamponem Fructis do włosów przetłuszczających się. Moja mama doszła do wniosku aby zmienić szampon i nic to nie dało. Próbowałam już chyba wszystkiego:
-płukanie zimną wodą
-płukanie sokiem z cytryny rozcieńczonym wodą
-nie mycie włosów przez 5 dni (miałam nie myć tydzień lecz nie wytrzymałam)
-zmiana szamponu
-długie spłukiwanie szamponu
-nakładanie szamponu rozcieńczonego wodą
INTERIA.PL

Re: Tłuste włosy po umyciu

Napisał(a): Tris -

Jestem fryzjerką, więc myślę, że doradzę cos idealnego :))) :
1. Szampon kup jakiś lekki najlepiej firmy Joanna, ale te fryzjerskie, profesjonalne:
.
2. Odżywka po szamponie na mokre włosy najlepiej maska firmy Kallos marchewkowa lub mleczna (można je kupić w hurtowniach fryzjerskich lub przez internet):
Marchewkowa:

Mleczna:
Załączniki:

Re: Tłuste włosy po umyciu

Napisał(a): Tris -

Tris Jestem fryzjerką, więc myślę, że doradzę cos idealnego :))) :
1. Szampon kup jakiś lekki najlepiej firmy Joanna, ale te fryzjerskie, profesjonalne:
Zdjęcie.
2. Odżywka po szamponie na mokre włosy najlepiej maska firmy Kallos marchewkowa lub mleczna (można je kupić w hurtowniach fryzjerskich lub przez internet):
Marchewkowa:
Zdjęcie

Mleczna:
Zdjęcie
C.D.
3. Po umyciu i wysuszeniu najlepiej posypać jakimś pudrem, dobry puder jest z firmy Bio Silk, sprawia, że włosy tak szybko się nie przetłuszczą:

4. Jeśli znów przetłuszczą ci się włosy, proponuję by dłużej przetrwać z nimi, suchy szampon, czyli taki w proszku kupić go możesz w zwykłej drogerii, może to być np. firmy Syoss:

Posypuje się nim skórę głowy i nasadę, po czym wyczesuje się zbędny tłuszcz, powinnaś dzięki tym radom przedłużyć świeżość swoich włosów tak do 2/3 dni, powinno pomóc. Pozdrawiam :)))
Załączniki:

Reklama

Reklama

« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • tuste wosy po umyciu
  • tuste wosy po umyciu pomocy forum
Do góry strony: Tłuste włosy po umyciu