Odpowiadasz na:
To jego chcą Polacy! Będzie kandydował na prezydenta?

uni
Temat dodał(a):
uni -
To jego chcą Polacy! Będzie kandydował na prezydenta? Na zlecenie rp.pl, SW Research przeprowadziło sondaż w którym zapytano respondentów, kto ich zdaniem powinien startować w następnych wyborach prezydenckich. Pytanie dotyczyło tylko Zjednoczonej Prawicy. Wyniki prezentują się w następujący sposób: 12,8% wskazało na premiera Mateusza Morawieckiego. Jarosława Kaczyńskiego wybrało 5,1% badanych, a 4,4% przyznało, że kandydować powinna Elżbieta Witek. 3,6% respondentów w roli prezydenta widziałoby Mariusza Błaszczaka, a 3,5% wskazało na Zbigniewa Ziobro. Z kolei Beata Szydło może liczyć na poparcie 2,1% ankietowanych. Należy dodać, że 49,7% nie ma zdania w tej sprawie, a 18,8% wybrało odpowiedź „inny polityk”.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: To jego chcą Polacy! Będzie kandydował na prezydenta?

Napisał(a): ~O jeżu -

Wdzięczny naród jest za miskę ryżu temu Pinokiu to trudno się dziwić. Powinni od razu ogłosić go królem. będzie Jego wysokość Matousz Pierwszy z Małżonką właścicielką latyfundium we Wrocławiu.

Re: To jego chcą Polacy! Będzie kandydował na prezydenta?

Napisał(a): kemot -

Wystarczą cztery Ziobra, i Polska będzie dobra!

Reklama

Re: To jego chcą Polacy! Będzie kandydował na prezydenta?

Napisał(a): Gość -

Żarty. Interia-żal, że pozwoliliście opublikować takiego politycznego gniota. Autor- żal, żal i żenada. M. dostał kilkanaście procent głosów poparcia ugrupowania do którego należy, czyli M. to najskuteczniejszy polityk w Polsce…pała z logiki. Co jest z wami?

Re: To jego chcą Polacy! Będzie kandydował na prezydenta?

Napisał(a): gośl -

Koryto dla pisioruw się będzie kończyło, tera ten picuś z warszawy tszaskowski co go wyznaczyli wpierw na stolycy prezydenta żeby się chłop obył będzie na fali, Morawiecki za bardzo qyszczekany niestety, ciekawe jaka mu posadkę wyznacza, z taka mordka nie będzie ciężko funkcje przyszła ogarnąć. .

Reklama