Komentarze (49)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Kaśka -

Polecam preparat Kick The Tick. Sprawdzone rozwiązanie :D
Odpowiedź (0)

Napisał(a): daria -

Fajnym prostym urzadzeniem jest pompka KleszczOut. Nadaje się do kleszczy ale też do usuwania toksyn po ukąszeniach to parę razy używałem.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): zenka -

na ludzkie to wystarczą ocet albo lawenda dla odstraszenia a na mojeg psa tylko fiprex działa bo inne go uczulały
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ekiertka -

Ja przy swojej ostatniej wizycie w Lux Medzie też zauważyłam, że można zaszczepić dzieci przed konsekwencjami po ukąszeniu kleszcza, biorąc pod uwagę że potem można się miesiącami a nawet latami leczyć z boleriozy wolę chyba zabezpieczyć dzieci pomyśleć o tym szczepieniu dla ich dobra i zdrowia.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): faliczka3333 -

Ja ostatnio szczepiłam w Lux Medzie mojego syna przeciwko kleszczom, uważam, że to najlepsza metodą na ochronę przed powikłaniami i chorobami jakie może nieść za sobą zakażenie przez kleszcza, poza tym jak się robi ę ciepło to bardzo dużo przebywamy na świeżym powietrzu a wtedy ryzyko złapania kleszcza jest największe.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Ada -

Najlepsze na kleszcze są środki VACO. Działają jednocześnie ma meszki i komary. Są niedrogie i sprawdzają się nawet w lesie. Dobre jest to, że mają preparaty przeznaczone również typowo dla dzieci, dzięki czemu mamy pewność, że nasz maluch nie przyniesie do domu niechcianego towarzysza.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Gosia -

Nie zaszkodzi popiskać się odpowiednim preparatem. Dobry jest Blusap, działa zarówno na kleszcz i komary.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): efka -

http://www.medonet.pl/zdrowie/zdrowie-dla-kazdego,zlapales-kleszcza--tych-rzeczy-absolutnie-nie-powinienes-robic,galeria,1722109.html
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Wajdak -

Najlepszy na kleszcze dla ludzi i zwierząt jest naturalny Bio-Insektal niemiecki.Naturalny, bezwonny i niebrudzący. Ideaklny także dla piesków i kotów i innych zwierzatek ( nawet dla konia).
Dostepny np w sklepie na mugga.com.pl
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Janek -

Najskuteczniejszy na kleszcze dla zwierzat i ludzi ( nawet alergików) jest Bio-Insektal niemiecki. Kupowałem na mugga,com.pl

Naprawdę skuteczny, nie brudzi i jest uniwersalny. Robią go z kenijskiej chryzantemy.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz