Odpowiadasz na:
To jest szalet na skalę naszych możliwości!

TR300
Temat dodał(a):
TR300 -
Samorząd Wrocławski postanowił zbudować 3 szalety miejskie w 3 różnych miejskich parkach. Koszt jednego szaletu 1 milion zł, TAK! 1 MILION!!!! Pomimo, że szalety powstaną na gruntach należących do miasta i cena gruntu wynosi w tym wypadku 0 zł. Fakt przy szalecie miejskim w Krakowie postawionym kilka lat temu za 2 miliony zł czy stercie palet w Warszawie też za 2 miliony, szalet za milion brzmi skromnie ale wystarczy napisać, że jego powierzchnia to 8,5 m2, czyli wyjedzie jakieś 118000 za m2 - cena jak z Monaco. To można tylko w jeden sposób skomentować: https://www.youtube.com/watch?v=hzTcGsSkkeI

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: To jest szalet na skalę naszych możliwości!

Napisał(a): ~Dingo -

Lee1 Milion mają kosztować wszystkie trzy szalety. To na jeden nie wychodzi aż tyle, bo to właśnie mają być toalety na miarę możliwości naszego miasta :)))) Ponoć wandaloodporne i samosprzątające :))) Czy wandaloodporne, to się zobaczy.
Pewnie wszystko kute i na super kołki monzonitowe. Takie wandaloodporne i takie samosprzątające ,nawet samowymiatające i niewymieniające papier i ręczniki . :) No same roboty zatrudnione, :) Co zrobią samorządy, jak roboty zawiążą związki zawodowe ? :)

Re: To jest szalet na skalę naszych możliwości!

Napisał(a): Lee1 -

Milion mają kosztować wszystkie trzy szalety. To na jeden nie wychodzi aż tyle, bo to właśnie mają być toalety na miarę możliwości naszego miasta :)))) Ponoć wandaloodporne i samosprzątające :))) Czy wandaloodporne, to się zobaczy.

Reklama

Re: To jest szalet na skalę naszych możliwości!

Napisał(a): ~gość -

TR300
~gość I trolusiwi szczena wypadła , pistony się wysypały :)
p.s ciekawe za ile on ma szalet we własnym mieszkaniu....
Ciekawe czy ma swoje mieszkanie ...

Re: To jest szalet na skalę naszych możliwości!

Napisał(a): ~gość -

~gość i pojawił się troluś z Moskwy . Nie mogę ,nawet pozdrawia.
Też jesteś trollem. Jedyne co robisz to przyklaskujesz i zaczepiasz personalnie. Jednak troll trollowi nierówny, prawda?

Reklama