317
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń23 tys.
  • Odpowiedzi47
  • Ocen na +132
317 ppt ?

To Kaczyński stoi za odwołaniem Macierewicza? (48)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: To Kaczyński stoi za odwołaniem Macierewicza?

Napisał(a): ~facet -

gość Antek nie został odwołany tylko został schowany, żeby nie trzaskał jadaczką swoich urojeń. Po wyborach samorządowych i parlamentarnych znów wypłynie psuć i niszczyć polską armię.
Na tym terenie armia nie jest potrzebna. Wszystko jest pod ścisłą kontrolą posiadaczy tutejszych zasobów siły roboczej. Wydatki na żołdactwo potrzebne są obcym po to by tubylcy pozbyli się kasy, którą niestety wypłacają im właściciele banków, fabryk i sieci handlowych. Wolność już kiedyś była.

Re: To Kaczyński stoi za odwołaniem Macierewicza?

Napisał(a): ~BigJohn -

~gość Rozpada się to wściekła opozycja a nie przyjaźń Macierewicza z Kaczyńskim tylko matołkom platfusianym nie mieści się w ich płaskich główkach, że są ważniejsze cele dla Polski niż wieczny minister jak to było w poprzednich rządach. Jak Macierewicz był ministrem to opozycja pluła na niego sto razy dziennie jak odwołany to szukają innych przyczyn. Moja rada, zasięgnijcie porady u psychiatry.
Czy to jest przyjaźń, czy to jest... kochanie?

Re: To Kaczyński stoi za odwołaniem Macierewicza?

Napisał(a): Zara -

Co ty czlowieku pieprzysz. Jaka ta opozycja tepa. Prostaku spadaj z tymi swoimi teoriami. Zal wam du... e sciska. PO to najgorsza zbieranina i ich zwolennicy to samo. Naprawde nic wam nie dadza teorie spiskowe i rozsiewanie plot wyssanych z palca

Re: To Kaczyński stoi za odwołaniem Macierewicza?

Napisał(a): ~stachu -

~gość ale bredzisz przecież niema ich w wykazie pedofilii tak jak księży uważam że o pomówienie
a może być poczytał najpierw zanim się odezwiesz ? oni obaj lubią młodych ale dorosłych chłopców a nie dzieci tak jak pedofile
« Wróć do tematów
Do góry strony: To Kaczyński stoi za odwołaniem Macierewicza?