36
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +23
36 ppt ?

To koniec Koalicji Polskiej? Kukiz odwraca się od Kosiniaka (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

To koniec Koalicji Polskiej? Kukiz odwraca się od Kosiniaka

Napisał(a): apollo87 -

Polityka coraz częściej przenosi się do mediów społecznościowych. Nic więc dziwnego, że ważna deklaracja Kukiza padła pod facebookowym pytaniem internauty, dlaczego Hołownia odebrał tylu wyborców Koalicji Polskiej. A Kukiz na to:

Ja się nie dziwię. Miała być Koalicja Polska a wyglądało na zewnątrz tak, jakby K‘15 został „zjedzony” przez PSL. A szczerze mówiąc nawet ja sam na PSL bym nie zagłosował :-) Na Koalicję Polską - tak ale na samo PSL - w życiu :-) Tak się kończy pycha i pazerność. Więc albo się zreflektują i będziemy tworzyć Koalicję Polską albo ja za taką „koalicję” podziękuję. Proste.
Zdaje się, że Kukiz wzywa do odsunięcia Kosiniaka od przywództwa w PSL-u. Jego porażka wyborcza aż rzuca się w oczy, choć koledzy partyjni eufemistycznie mówią o niedosycie czy też "niezbyt dobrym" wyniku. Czy okaże się też porażką tego przedsięwzięcia, którym jest Koalicja Polska? Jak sądzicie?
INTERIA.PL

Re: To koniec Koalicji Polskiej? Kukiz odwraca się od Kosiniaka

Napisał(a): Keramek -

Od przegranych wszyscy szybko się odwracają.
A jeszcze niedawno:)

Władek, wierzę, że wspólnie zbudujemy państwo prawdziwie obywatelskie. Zakończymy w końcu tę wojnę polsko-polską. Nie ma mnie dziś w Rzeszowie, bo gram koncert dla chorego Frania. I Tobie i Jemu musi się udać – mówi @pkukiz.

Reklama

Reklama

Re: To koniec Koalicji Polskiej? Kukiz odwraca się od Kosiniaka

Napisał(a): ~ZXC -

Kukiz najpierw sie sprzedal pisowi, potem pslowi, a jak spostrzegl, ze psl idzie na dno, a wiec znaczacych korzysci z tego zwiazku juz nie bedzie, to juz jest prawie przeciw pslowi.Tylko patrzec jak sie przeniesie do Gowina, a raczej do Emilewicz, albo do Zera. Wieczny rycerz walki z "systemem" ;))

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: To koniec Koalicji Polskiej? Kukiz odwraca się od Kosiniaka