Odpowiadasz na:
To koniec Koalicji Polskiej? Kukiz odwraca się od Kosiniaka

apollo87
Temat dodał(a):
apollo87 -
Polityka coraz częściej przenosi się do mediów społecznościowych. Nic więc dziwnego, że ważna deklaracja Kukiza padła pod facebookowym pytaniem internauty, dlaczego Hołownia odebrał tylu wyborców Koalicji Polskiej. A Kukiz na to: Zdaje się, że Kukiz wzywa do odsunięcia Kosiniaka od przywództwa w PSL-u. Jego porażka wyborcza aż rzuca się w oczy, choć koledzy partyjni eufemistycznie mówią o niedosycie czy też "niezbyt dobrym" wyniku. Czy okaże się też porażką tego przedsięwzięcia, którym jest Koalicja Polska? Jak sądzicie?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: To koniec Koalicji Polskiej? Kukiz odwraca się od Kosiniaka

Napisał(a): ~ZXC -

Kukiz najpierw sie sprzedal pisowi, potem pslowi, a jak spostrzegl, ze psl idzie na dno, a wiec znaczacych korzysci z tego zwiazku juz nie bedzie, to juz jest prawie przeciw pslowi.Tylko patrzec jak sie przeniesie do Gowina, a raczej do Emilewicz, albo do Zera. Wieczny rycerz walki z "systemem" ;))

Re: To koniec Koalicji Polskiej? Kukiz odwraca się od Kosiniaka

Napisał(a): ~Resta -

Nie wiem czy ktoś jeszcze zaufa Kukizowi.
Nigdy nie był moim ulubieńcem, ale w tym przypadku to już przegiął na maxa.

Reklama

Re: To koniec Koalicji Polskiej? Kukiz odwraca się od Kosiniaka

Napisał(a): ~jodex -

Następne wybory parlamentarne i Pawełek zniknie ze sceny politycznej. On wraz z wiekiem nie mądrzeje a wręcz przeciwnie. Jego wypowiedzi są coraz bardziej pozbawione sensu.

Re: To koniec Koalicji Polskiej? Kukiz odwraca się od Kosiniaka

Napisał(a): ~jahu -

"Kończ Waść, wstydu oszczędź, sobie".

Reklama