712
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń39 tys.
  • Odpowiedzi305
  • Ocen na +34
712 ppt ?

To on zastąpi Kaczyńskiego? Sondaż! (306)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

To on zastąpi Kaczyńskiego? Sondaż!

Napisał(a): uni -

To on zastąpi Kaczyńskiego? Sondaż! WP informuje, ze w ostatnim czasie na zlecenie Super Expressu, pracownia Pollster przeprowadziła badanie, którego celem było sprawdzenie, kto według Polaków mógłby zająć miejsce Jarosława Kaczyńskiego. Okazuje się, że na największe poparcie może liczyć premier Mateusz Morawiecki. Zarówno on, jak i obecny prezes PiS otrzymali 27% głosów ankietowanych. Na drugim miejscu znalazła się Beata Szydło, którą wskazało 10% respondentów. Dalej głosy rozłożyły się w następujący sposób: Antoni Macierewicz i Piotr Gliński otrzymali 5% poparcia; Elżbieta Witek – 4%, a Joachim Brudziński – 3%. Ryszarda Terleckiego wybrałoby natomiast 2% respondentów.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: To on zastąpi Kaczyńskiego? Sondaż!

Napisał(a): ~Alik -

Nie podaliście najważniejszej wiadomości. ..... KIEDY?. Ale spokojnie p.dr prawa Kaczyński zostanie honorowym prezesem PiS i dalej będzie chroniony przez byłych "gromowców " za pieniądze podatnika , będzie mu przysługiwała służbowa limuzyna, itd itp. Ten człowiek nie przywykł do samodzielnej egzystencji. Ale zastanawia mnie miejsce "spoczynku" - na Wawelu trochę ciasno więc jako jako godnie miejsce , pozostaje tylko ŚOB lub ew odbudowany Pałać Saski.

Re: To on zastąpi Kaczyńskiego? Sondaż!

Napisał(a): gośćemir -

Jasnowidz chyba byłeś na niezłej bani pisząc ten tekst dziękuj Bogu że mamy ten rząd rząd jedyny dla Polski z premierem Morawieckim który naprawia poldke po tych nieudacznikach rządu Tuska który doprowadził Polskę do ogromnego bezrobocia dxiadoskivh @zarobków dziadoskivh emerytur rozprzedawali majątek likwidowal stocznię vukrownie itd rząd totalnej opozyvji to najgorszy rzad w których na nic nie bylo pieniędzy.icale szczęście że PiS wygrał to zaczął rozwijać kraj i pomagać zwykłym ludziom ..


Re: To on zastąpi Kaczyńskiego? Sondaż!

Napisał(a): ~Old Shatterhand -

Wiadomo z góry, że będą pompować byłego doradcę Tuska, Kosmateusza M. Bo masoneria nie ma nikogo na jego miejsce. Sęk w tym, że jest wątpliwe, żeby zaakceptowali go prawicowo myślący Polacy. Już lepiej rzucić wszystko w cholerę i wyjechać w Bieszczady: .

Re: To on zastąpi Kaczyńskiego? Sondaż!

Napisał(a): emeryt0249 -

olacda
~GOŚĆ Tylko Donald Tusk, Rafał Trzaskowski i opozycja.
Tak na pewno:
Głos na KO to głos na ich obietnice przedwyborcze powrót do:
podniesienie wieku emerytalnego,
zniesienie 500+ i innych,
powrót do emerytur esbeków,
wprowadzenie euro,
zgoda na małżeństwa homo i wejście LGBT do szkół,
likwidacja IPN i CBA,
przyjęcie muzułmańskich uchodźców,
wykonywanie poleceń Berlina,
nie będzie reparacji od Niemiec

I najlepiej cofnąć się w rozwoju do średniowiecza ,gdzie rządził klecha i król a reszta niech zgina kark i daje dziesięcinę .Bo do tego prowadzi ten wasz rząd ,już jest inflacja 17% a będzie większa , już emerytom brak pieniędzy na lekarstwa, węgiel i żywność .To wasze myślenie ,dodrukuje się trochę banknotów rozda się nierobom , rząd da 13 i 14 i jakoś to będzie a za kilka lat będziemy mieli inflację 60% i co wtedy powiesz tym swoim wnukom i pra wnukom i czy wtedy będziesz też taki mądry ?????
« Wróć do tematów
Do góry strony: To on zastąpi Kaczyńskiego? Sondaż!