15
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń570
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +0
15 ppt ?

torbiel jajnika objawy (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

torbiel jajnika objawy

Napisał(a): ~torbiel -

Jakie są objawy torbieli na jajnikach? Bo ginekolog mi powiedział, że mam torbiel na jajniku, a ja nie czułam, żebym miała jakiekolwiek objawy. Czy powinnam się martwić tymi torbielami na jajniku? Czemu nie miałam żadnych objawów, czy to normalne że torbiel na jajniku się tworzy i nie ma żadnych objawow?
INTERIA.PL

Re: torbiel jajnika objawy

Napisał(a): ~ryssia -

Jeśli nie czułaś żadnych objawów to raczej nie masz sie czym denerwować - torbiel na jajniku nie była wystarczajaco duża, by uciskać okoliczne narządy. Jeśli torbiel byłaby duża to odczuwałabyś objawy takie jak ucisk na pecherz, zaparcia, czy wzdęcia. Torbiel na jajniku rzadko może wiązać się z rakiem, dlatego lepiej to skonsultować z lekarzem i zrobić konkretne badania, a potem torbiel usunąć :)

Reklama

Reklama

Napisał(a): Gość -

To prawda, że torbiel jajnika nie daje prawie żadnych objawów. Czasem pobolewa jak naciska na inne narządy, ale chyba nie ma jakichś typowych objawów torbieli jajnika. Lepiej iść do ginekologa, on jest w stanie wybadać, czy masz torbiel na jajnikach czy nie masz. Nie ma sensu sugerować się tym czy występują jakieś objawy.

Reklama

Napisał(a): ~amelia -

Warto się badać, mi w Intimie w Krakowie wykryto właśnie torbiel na jajniku - a też poza bólem brzucha nie miałam innych objawów. Doktor Tomasz usunął i ją i dzisiaj po torbieli ani śladu. Jechałam tu specjalnie z drugiego końca polski i było warto.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • torbiel na jajniku forum
Do góry strony: torbiel jajnika objawy