32
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń185
  • Odpowiedzi30
  • Ocen na +-18
32 ppt ?

torebki (31)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: torebki

Napisał(a): Tris -

Ja mam 7 torebek i noszę wszystkie, ale każda służy mi do czegoś innego, jedna jest do szkoły, druga do pracy, trzecia na wakacje, czwarta i piąta to takie dwie mniejsze na okoliczności i szósta oraz siódma to dwie moje ulubione, jedną noszę zimą, a drugą w cieplejszych porach, bo ta druga jest mniejsza i wygodniejsza, ale jak gdzieś jestem zimą to nie mam gdzie np. szalik włożyć czy rękawiczki :D , dlatego większa jest na zimowe pory, innych nie mam i nie zamierzam mieć, bo to strata pieniędzy i czasu, bo szukaj potem gdzie masz portfel :P

Napisał(a): xenia11 -

przemyślałam, i choć nie uważam się za jak dziewczyna wyżej siebie określiła "torebkocholiczkę" to jednak trochę ich mam.
sztuk 6;)
jedna zwykła spora, druga przez ramię, 3 również ale mała taka do niektórych strojów, czwarta bardziej w wersji planowo-wakacyjnej i 2 małe eleganckie na jakieś wesela i inne tego typu:)

Napisał(a): gość -

O matko ja po prostu uwielbiam torebki ;). Jak już znudziło mi się kupowanie ich w sklepach to postanowiłam że zacznę je szyć sama a co ! . Nie jest to wcale takie trudne jak się wydaje tylko trzeba używać porządnych mocnych materiałów i dodatków kaletniczych (osobiście polecam te z DKAL www.dkal.pl). Jak już się zrobi pierwszą to jest mega satysfakcja.

Napisał(a): gość -

Lubię skórzane torebki, wolę wydać parę groszy więcej ale nosić je jednak dłużej. Ostatnio koleżanka przyszła do pracy z nową torebką z eko skóry marki Manzana pl, bardzo ładna i dobra jakościowo. Odwiedziłam też ich i z miejsca zamówiłam sobie beżowo-brązową listonoszkę, za trzy dni miałam ją już w domu i to za całkiem rozsądną cenę.
« Wróć do tematów