6
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń106
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +1
6 ppt ?

Tort truskawkowy (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Tort truskawkowy

Napisał(a): Gość -

Vitaminka-ja robie tak.Do bitej smietany dodaje galaretke truskawkowa rozrobiona w bardzo malej ilosci wody goracej.A truskawki ukladam na wierzchu na masie.
Mozna tez zalac galaretka,ale nie trzeba.
Mozna tez do tej pianki dodac truskawki pokrojone w cwiartki.
Tort truskawkowy ma swietny smak,ale jak wlozysz tylko do piany truskawki,nie bedzie tak intensywnie smakowal truskawkowo.Wtedy bedziesz miec smietankowy z truskawkami.

Wiesz vitaminka,ja tylko robiłam ciasto ze świeżymi truskawkami,ale jeśli zmiksujesz truskawki mrożone (oczywiście rozmrożone...:) ) i połączysz je z bitą śmietaną ,cukrem i żelatyną,to sądzę,że taka masa nie będzie zła. Poza tym na pewno dziewczyny ze Smakera podpowiedzą Ci co zrobić... :) Ja ostatnio namiętnie piekę placek "pleśniak" i generalnie tylko w tym temacie mogę się wypowiadać :))) Pozdro.

to zależy czy chcesz mieć mase truskawkową.ja robię tak biszkopt posypany smietanfixem na to truskawki posypane smietanfixem i na to bita smietana i tak kolejne warstwy.bita smietana sie nie rozpuszcza ,truskawki są pokrojone.proste i pyszne.ale odradzam robienie teraz tortu truskawkowego kiedy nie ma na nie sezonu.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Tort truskawkowy