5
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń34
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +-5
5 ppt ?

Tortilla szybkie przepisy (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Tortilla szybkie przepisy

Napisał(a): Gość -

Tortilla to coś co często sobie zabieram do pracy jako lunch. Raz dwa, tortilla zawinięta i już mam zapychający obiad. W pracy taka tortilla na chwilę ląduje w mikrofalówce a jak mi sie nie chce ruszyć to tortilla od razu do brzuszka. Tylko zawsze robie z takim samym nadzieniem - jakaś sałata, kurczak, pomidory. Już mi się taka tortilla strasznie nudzi i może Wy macie jakieś inne pomysły na nadzienie?

INTERIA.PL

Re: Tortilla szybkie przepisy

zawszeglodna Tortilla to coś co często sobie zabieram do pracy jako lunch. Raz dwa, tortilla zawinięta i już mam zapychający obiad. W pracy taka tortilla na chwilę ląduje w mikrofalówce a jak mi sie nie chce ruszyć to tortilla od razu do brzuszka. Tylko zawsze robie z takim samym nadzieniem - jakaś sałata, kurczak, pomidory. Już mi się taka tortilla strasznie nudzi i może Wy macie jakieś inne pomysły na nadzienie?

A nie wiesz , czy w mikrofalowce można smazyc placki ziemniaczane ?

Napisał(a): WildD -

nibynick
zawszeglodna Tortilla to coś co często sobie zabieram do pracy jako lunch. Raz dwa, tortilla zawinięta i już mam zapychający obiad. W pracy taka tortilla na chwilę ląduje w mikrofalówce a jak mi sie nie chce ruszyć to tortilla od razu do brzuszka. Tylko zawsze robie z takim samym nadzieniem - jakaś sałata, kurczak, pomidory. Już mi się taka tortilla strasznie nudzi i może Wy macie jakieś inne pomysły na nadzienie?

A nie wiesz , czy w mikrofalowce można smazyc placki ziemniaczane ?
O ile nie zdematerializujesz patelni to tak. ;oP

Reklama

tortilla to faktycznie super pomysł na lunch w pracy, oczywiście jeśli umie się ją jeść, bo czasem jak widzę jak ktoś walczy z tortilla to śmiać mi się chce.

Możesz nadziewać też innym mięsem z dodatkiem czerwonej fasoli, możesz spróbować wersji z mięsem panierowanym (np. jak Ci kotlet zostanie z poprzedniego obiadu), duszonym, pieczonym. Tortilla ma to do siebie, że można do niej właściwie włożyć wszystko.

makaronik tortilla to faktycznie super pomysł na lunch w pracy, oczywiście jeśli umie się ją jeść, bo czasem jak widzę jak ktoś walczy z tortilla to śmiać mi się chce.
Dodałabym jeszcze: jak się umie dobrze zwinąć. Ja niestety mam z tym problem i się rozlatuje.

Reklama

Napisał(a): gość -

tortilla właśnie sprawia kłopot przy zwijaniu, ale ja się nauczyłem bo gdzieś przeczytałem, że to jak gołąbki trzeba zwijać. Oczywiście nie wiedziałem, jak się zwija gołąbki ale to już mama wiedziała i teraz tortilla jak talala.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Tortilla szybkie przepisy