23
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń275
  • Odpowiedzi19
  • Ocen na +4
23 ppt ?

Totalny brak erekcji (20)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Totalny brak erekcji

Napisał(a): ~Piotr35 -

Zwracam się do Was o pomoc. Od jakiegoś czasu mam problem z erekcją. Nie wiem dlaczego kompletnie nie mam wzwodu, a libido jest wręcz zerowe... Z tego względu unikam intymnych kontaktów z żoną, która zaczyna być niezadowolona z tej sytuacji. Myśli, że mi się nie podoba i mnie nie podnieca. Wiem, że rozsądnym posunięciem byłoby przyznać się do problemu, jednak nie mam aż tyle odwagi i bardzo krępuje mnie ta sprawa. Dodam jeszcze, że wcześniej nie miałem żadnych komplikacji podczas sexu. Myślicie, że warto udać się do jakiegoś lekarza? Nie mam pojęcia co z tym zrobić...
INTERIA.PL

Re: Totalny brak erekcji

Napisał(a): Laila44 -

Może pomogło by ci wstrzyknięcie sobie do penisa płynnego gipsu.A tak na poważnie dlaczego nie idziesz z tym kłopotem do lekarza seksuologa, czekasz aż żona znajdzie pocieszyciela, może jest wyrozumiała i poczeka na poprawę stosunków.

Napisał(a): Gość -

Eegle
ajatoLach
WLW1 Wizyta u seksuologa była by jak najbardziej wskazana...
Ja tam bym go do psychiatry wysłał, Jasiu :)
chyba żonę! ale do psychologa, co by jej myślenie naprostował :D
Żonę nie do lekarza, tylko do adwokata.
Po cholerę jej baran, co to w domu o problemach rozmawiać nie potrafi, ale na forum to już chętnie?
;P

ajatoLach
Po cholerę jej baran, co to w domu o problemach rozmawiać nie potrafi, ale na forum to już chętnie?
;P
no do tego zmierzałam, ale najpierw był by jej lekarz potrzebny, żeby jej to myślenie naprostował. Potem do adwokata droga już prosta :D

a może oni (mąż i żona) przez forum ze sobą rozmawiają? to ostatnio takie modne :D :D

Eegle
ajatoLach
;P
no do tego zmierzałam, ale najpierw był by jej lekarz potrzebny, żeby jej to myślenie naprostował. Potem do adwokata droga już prosta :D

a może oni (mąż i żona) przez forum ze sobą rozmawiają? to ostatnio takie modne :D :D
Serio?
Chociaż, w tych czasach wszystko jest możliwe.

ajatoLach
Eegle
ajatoLach
;P

Serio?
nooo ona nie wie jak go przymusic do sprzatania... on ma problemy z erekcją, a ja z myśleniem:D

Eegle
ajatoLach
Eegle
ajatoLach
;P

Serio?
nooo ona nie wie jak go przymusic do sprzatania... on ma problemy z erekcją, a ja z myśleniem:D
Na myślenie najlepsza jest przerwa w .. myśleniu.
:)

Napisał(a): ~Patryk -

Zastanów się czy twoja dieta jest odpowiednia, czy stosujesz jakieś używki i czy ostatnio nie miałeś sporo stresujących sytuacji. Właśnie takie rzeczy odpowiadają za problemy łóżkowe. Proponowałbym skonsultować się z lekarzem i ewentualnie zacząć stosowanie jakiegoś środka wspomagającego potencję. Mój sprzęt też kiedyś szwankował, ale można sobie z tym poradzić.

Napisał(a): ~Tomek -

Wizyta u lekarza nigdy nie jest złym pomysłem. Możesz też najpierw sprawdzić coś na szybko. U mnie podziałał maxon active, który spokojnie dostaniesz w aptece bez recepty. Sporo zależy też od wieku, bo to równiez może mieć wpływ. Podobnie jak zbyt duża ilość śmieciowego żarcia. Szwankujący sprzęt to niekoniecznie tragedia, bo czasem proste środki mogą pomóc.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Totalny brak erekcji