4
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń11
  • Odpowiedzi4
  • Ocen na +0
4 ppt ?

Tradycja nie może zastąpić Boga (5)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Tradycja nie może zastąpić Boga

Napisał(a): ~gość -

Rodziny zawsze istniały, to fundament cywilizacji. W różnych grupach narodowych i etnicznych. Mniej lub bardziej silne plemiona, które potem przekształciły się w narody.

Wystarczy jednak zobaczyć, jak zachowują się ci ludzie, by mieć pojęcie o tym, co sobą reprezentują

Można jedynie mówić o wartościach, ale kluczowe jest reprezentowanie ich swoją postawa.
INTERIA.PL

Reklama

Re: Tradycja nie może zastąpić Boga

Przemysław A co dobrego masz od boga?Dopuszczenie chorób cierpień śmierci,tak tęskno ci za tym bogiem?Jak upadniesz na ulicy to bóg podniesie cię?Prędzej umżesz,chyba że człowiek podniesie cię.
No właśnie nie, człowiek to słabo często pomaga, wielu raczej kopnie prędzej niż podniesie. Co mam? Najlesze z możliwych pocieszenie, kiedy nie było nikogo przy mnie, w trudnych chwilach, taki dziwny spokój w wyjatkowo trudnych momentach, odczucie bożej miłości po czymś, co trzeba by teoretycznie potraktować jako porażkę czy nawet rodzaj nieszczęścia. Tego się nie da opisać i uzasadnić iżadne człowiek ci tego nie zastąpi- nawet ten, co podnosi, a nie kopie.

Re: Tradycja nie może zastąpić Boga

Przemysław A co dobrego masz od boga?Dopuszczenie chorób cierpień śmierci,tak tęskno ci za tym bogiem?Jak upadniesz na ulicy to bóg podniesie cię?Prędzej umżesz,chyba że człowiek podniesie cię.
Zapytaj, co dobrego mam od ludzi, a zacznę się śmiać
Było takie powiedzenie: człowiek to brzmi dumnie
To jest dopiero śmieszne po tym, co ludzie od...

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Tradycja nie może zastąpić Boga