14
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń205
  • Odpowiedzi12
  • Ocen na +-1
14 ppt ?

Tradycyjna suknia ślubna czy ekstrawagancja? (13)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Tradycyjna suknia ślubna czy ekstrawagancja?

Napisał(a): Gość -

Za niedługo biorę ślub. Zastanawiam się nad jakąś oryginalną suknią, np. kremową, albo we wzory. Widziałam w internecie suknię Angeliny Jolie, zainspirowała mnie i sama się zastanawiam nad czymś super oryginalnym. Co sądzicie o takich sukniach? Moja koleżanka powiedziała mi, że "biała suknia to ma być biała suknia, a nie pstrokate coś"...
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Tradycyjna suknia ślubna czy ekstrawagancja?

Napisał(a): Tris -

Ta pierwsza mi się nie podoba, kojarzy mi się jakoś dziecinnie :\
Ale ta druga jest bardzo ładna według mnie :)) , taką suknię na ślub, popieram jak najbardziej, jest piękna :))
I nie słuchaj się żadnych koleżanek, to jest Twój ślub, a nie ich, jeśli uważasz, że chciałabyś w takiej sukni stanąć na ślubnym kobiercu to śmiało, bez zastanowienia, bo nie ma nad czym tu się zastanawiać :) ......, no chyba, że nad fasonem sukni ;)

ta Angeliny własnie jest drukowana/haftowana w rysunki jej dzieci, wiec jak najbardziej słusznie Ci się kojarzy :)

zastanawiam się właśnie, czy koniecznie to MUSI BYĆ długa, biała tradycyjna suknia, szczególnie, że nie za dobrze czuję się w białym kolorze :(

Reklama

Napisał(a): Tris -

Baska333 ta Angeliny własnie jest drukowana/haftowana w rysunki jej dzieci, wiec jak najbardziej słusznie Ci się kojarzy :)

zastanawiam się właśnie, czy koniecznie to MUSI BYĆ długa, biała tradycyjna suknia, szczególnie, że nie za dobrze czuję się w białym kolorze :(
Nie musi być, ważne żebyś Ty się dobrze czuła :) , są krótsze suknie, tak jak i są w innych kolorach, oczywiście nie założysz na ślub niebieskiej czy ekstra różowej sukni :D , ale kremową jak najbardziej można, kiedyś też widziałam kobietę, która szykowała się na ślub w salonie fryzjerskim, w którym pracuję i ona miała zakupioną taką suknię wchodzącą delikatnie w zieleń, więc jak widać można wiele rzeczy :) , oczywiście bez przesadyzmu :D

Reklama

Napisał(a): rudii -

cihy Biel była w takich okolicznościach zawsze symbolem czystości, czyli dziewictwa. Większość młodych panien może zaszaleć z ekstrawagancją.;-p
akoledze to sie chyba z welonem pokrecilo:)
to wianek/welon jest symbolem dziewictwa:)

Suknie dopasuj do swojego stylu ubierania i charakteru. Kiedyś byłam na ślubie gdzie dziewczyna na ogół skromna, małomówna wystroiła się ciut ekstrawagancko ... a całość wyszła miernie wręcz ordynarnie. Suknia była śliczna ale nie dla niej ... bo nikt by się po nie nie spodziewał takiego stylu... a bardziej "księżniczki" ... i chyba sama zainteresowana była tym skrępowana.

Reklama

Napisał(a): gość -

klasyka! do tego wianek, np. z Ptaszarni www.ptaszarnia.eu chyba najlepsza firma na rynku, tanie nie są ale jakość plus indywidualne podejście do klientki to coś za co warto poświęcić parę złotych, wiem co mówię:)

Napisał(a): GOSHA25 -

Decyzja zależy od Twojego charakteru i usposobienia. Jeśli jesteś optymistką i "wolnym duchem", z pewnością będziesz mogła pozwolić sobie na odrobinę nonszalancji:) Romantyczka wybierze modele delikatne, koronkowe i zwiewne, a osoba o silnym biznesowym charakterze - klasyczne. Jestem przekonana, że w Salonie Sukni Ślubnych - Visual Chris na Piątkowskiej w Poznaniu panie zaproponują najlepszy model sukni dla Ciebie. Zajrzyj na ich stronę, mają przepiękne suknie, wprost zniewalające!http://www.vi(...)ris.pl/

Napisał(a): ~Misiak -

Ja jestem za tym, żeby zaszaleć i miec potem co wspominać. Lubię ekstrawaganckie suknie i spokojnie mogłabym załozyc na ślub cos takiego: [url=http://slubne-atelier.com.pl/pl/i.22.id.23.0/la-dolce-vita-evening.html]http://slubne-atelier.com.pl/pl/i.22.id.23.0/la-dolce-vita-evening.html[/url]
« Wróć do tematów
Do góry strony: Tradycyjna suknia ślubna czy ekstrawagancja?