204
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi194
  • Ocen na +0
204 ppt ?

Trądzik pospolity (195)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Trądzik pospolity

Napisał(a): gość -

U mnie tabletki IQFACE pomału zaczynają działać.Mija dopiero pierwszy miesiąc jest lepiej i mam nadzieję że efekty będą co raz lepsze a ja raz na zawsze pozbędę się pryszczy.Co do blizn to będę myślała puźniej co z nimi zrobić.
INTERIA.PL

Napisał(a): Gość -

Witam,
Niestety czasem leczenie trądziku to jak walka z wiatrakami. Nie wystarczy łykać tabletki czy smarować się maściami, przede wszystkim trzeba zmienić nawyki żywieniowe, bo osoby ze skłonnością do trądziku niestety pewnych rzeczy nie mogą jeść np. ostrych i bardzo tłustych potraw, żywności wysoko przetworzonej, słodyczy typu czekolada, cukierki, batony, chipsów, kolorowych napojów...lista jest długa, ale jak osoba opanuje właściwy sposób odżywiania i zauważy jakie jedzenie zaostrza stan zapalny, będzie dużo łatwiej. Oczywiście odpowiednie lekarstwa i kosmetyki też są potrzebne, ale nie załatwią sprawy.

Moim zdaniem jeżeli szukasz kompletnego środka nie działającego tylko powierzchownie, tak jak np działają kremy, to wybór IQface wydaje się naprawdę dobrym rozwiązaniem,Bo w sumie to problem tkwi pod skórą .U nie podziałały i jestem bardzo zadowolona.

Reklama

Stosowałam te tabletki.Po dwóch miesiącach jest zdecydowana poprawa.Trądzik znikł prawie całkowicie a blizny są bledsze.Ale pierwsze efekty widoczne są juz po pierwszym tygodniu stosowania.Bardzo ważne jest to że tabletki są z naturalnych składników.

Reklama

Jeżeli tu mowa o różnego rodzaju tabletkach to ja polecam tabletki IQFACE.Są to tabletki skierowane do osób z problemem trądzikowym.Muszę powiedzieć że w moim przypadku te tabletki spisały się znakomicie.Dzięki nim pozbyłam się tego przykrego problemu.W końcu wyglądam jak normalna dziewczyna

Reklama

Ja zdecydowałam się na IQFACE bo nie miałam nic do stracenie.Z pryszczami walczyłam parę lat bez widocznych efektów.Po IQFACE pierwsze niewielkie zminay zauważyłam po kilkunastu dniach stosowania.A wyraźna poprawa stanu skóry nastąpiłam po ponad miesiącu stosowania.Jeżeli chodzi o walkę z trądzikiem to polecam te tabletki.

Ja już wcześniej pisałam że po zastosowaniu tabletek IQFACE raz że trądzik znacznie się zmniejszył a dwa blizny też są znacznie mniejsze i mniej czerwone.Zdaje sobie sprawę z tego że i tak będę musiała zdecydować się na jakiś zabieg.Ale i tak jest lepiej niż było.

Zdecydowałam się na IQFACE bo tak na prawdę nie miałam nic do stracenia wyglądałam po prostu koszmarnie.Teraz po kilku tygodniach stosowania mój wygląd diametrialnie się zmienił.Pryszcze prawie wszystkie zniknęły cera jest znacznie zdrowsza.Teraz już jestem pewna że pozbędę się trądziku raz na zawsze.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Trądzik pospolity