183
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń899
  • Odpowiedzi174
  • Ocen na +0
183 ppt ?

Trądzik pospolity (175)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Trądzik pospolity

Napisał(a): Gość -

Mi osobiście nie pomógł nanocan, i było to wywalenie pieniędzy w błoto... :( pani w aptece poleciła mi kiedyś Alaclarin i byłam bardzo zaskoczona, bo po niecałym miesiącu miałam już praktycznie czystą twarz :) Jeżeli coś ma pomóc to tylko on, przynajmniej to moje zdanie. Jest lekki, nie zapycha, ma w sobie szałwię, więc łagodzi stany zapalne i działa antybakteryjnie. po prostu mój KWC :D

Reklama

Napisał(a): gość -

JA wygrałam i bardzo sie z tego cieszę. Stosowałam wiele rzeczy, kładłam różnosci na twarz, ale pomógł mi żeL ALACLARIN, myślałam, ze będę długo sie z tym zmagać, ale kuracja przez 2 msc mi wystarczyła. Co stosowaliście? i co wam pomogło?

Reklama

Albo pogodzisz się z trądzikiem i nic nie będziesz robic albo będziesz z nim walczyć wszystkim dostępnymi środkami.Ja na sobie przetestowałam wiele rzeczy z różnymi skutkami ale zawsze problem pryszczy wracał.Teraz od trzech miesięcy stosuję tabletki IQFACE i nie moge uwierzyć w to co widze w lustrze.Poprawa jest zdecydowana zero nowych syfków.Tabletki działają i oby juz tak zostało.
baska

Na każdy trądzik, nie tylko na bardzo silny polecam tabletki IQFACE. Mnie pomógł po wielu nieudanych próbach z innymi środkami. Jest dostępny bez recepty, więc nie trzeba latać do lekarza.Trzy miesiące wystarczą aby pozbyć się wszystkich pryszczy.Ważne bez nawrotu.

Napisał(a): Gość -

gość Mi wystarczyła trzy miesięczna kuracja z IQFACEM.Wiadomo że trzeba też zadbać o skórę od zewnątrz tu polecam linię kosmetyków Ireny Eris.Juz po pierwszym miesiącu widać znaczne zmiany na twarzy.

Nie ukrywam, że z przyjemnością się z tobą zgodzę, sama miałam okazje widzieć jak wygląda twarz przed zastosowaniem środka i po 3 miesiącach jego stosowania. Faktycznie różnica diametralna (in plus)

Na trądzik zwykły dobry jest krem Alaclarin. Można go kupić za ok. 30 zł. U mnie działa bez zastrzeżen. Redukuje nawet i lekkie blizny trądzikowe, zwęża pory usuwa zaskórniki. Dzieje się to za sprawą 2 kwasów : azelainowego i laktobionowego. Nie wysusza on skóry, nawilża ją i przywraca blask skórze.

Jak dla mnie pomysł z zakupem i zastosowanie iqface okazało się idealnym rozwiązaniem, Po trądziku nie ma śladu, jedynie czego dzisiaj żałuję to fakt, że z decyzja czekałam tak długo oraz że nie trafiłam na promocję jaka teraz jest na Allegro. Szczerze powiedziawszy już dawno nie miałam takiej ładnej cery jak teraz. Więc polecam każdemu.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Trądzik pospolity