9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń44
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +0
9 ppt ?

Trafne decyzję x (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Trafne decyzję x

Napisał(a): Bona -

Czasem warto wiedzieć kiedy że sceny zejść aby nie podsycać kłębka nienawiści.
Cisza jak by spokojniejsza co wypełnia mój czas
Lżej na duszy co poprzedziły trafne decyzje.
Teraz spokój ,a niewiedza tylko mnie uspakaja i dodaję mi siłę abym w tej niewiedzy trwała .

Re: Trafne decyzję x

Napisał(a): gość -

No i widzisz trzeba było tak odrazu nie wiedziałam ze byłam aż tak inwazyjna ale czy ty nie widzisz w tym wszystkim chociażby odrobiny twojej winy,mi tez jest przykro bo fajnie by było od czasu do czasu wymienić poglądy ze starym znajomymi jeszcze jedno nie jestem zazdrosna bo nie mam już o co żeby było jasne .Wszystkiego dobrego

Napisał(a): Bona -

A o jakiej tu zazdrości mowa? Bo ja nigdy nie byłam zazdrosną osobą
A kontakty podtrzymuje się jeśli ktoś sobie tego życzy,a sygnały zostały odebrane jednoznacznie że to nie ma sensu
Więc nie widzę sensu cos utrzymywać na siłę jeśli ktoś sobie tego nie życzy.
A po za tym jest dobrze jak jest nikt nikomu nie wytyka i nie karmi się niezrozumiała nienawiścią czy złośliwością.
Człowiek nie mówiąc nic potrafi więcej zrobić szkód w psychice ,a niżeli faktycznie użył słów najbardziej dosadnych
Życzę pomyślnego rozwoju w demotach.

Napisał(a): gość -

Ode mnie masz Nobla a chociażby za to jak perfidnie kłamiesz ,przyjaciołom się niczego nie opowiada o prywatnym życiu ?ach a ja głupia kretynka tak się właśnie nazwę bo potrafię być samo krytyczna wobec samej siebie i kto tu podsyca nienawiść ?przyjaciele są zazdrośni?i znowu z ta zazdrością ! Ty poprostu masz jakiś problem z samym sobą ! Baw się dobrze więcej nie odpowiadam
« Wróć do tematów
Do góry strony: Trafne decyzję x