81
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi23
  • Ocen na +12
81 ppt ?

Triumf Rydyzka? Prokuratura wszczyna śledztwo (24)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Triumf Rydyzka? Prokuratura wszczyna śledztwo

Napisał(a): ~Olek -

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie obrazy uczuć religijnych. Donos w tej sprawie złożyła Anna Sobecka, a chodzi o zorganizowany w maju protest pod hasłem: Chryja pod Radiem Maryja. Uczestnicy protestu skandowali przeciwko wielebnemu Rydzykowi, jego mediom i dotacjom, które dostaje regularnie od rządu. Demonstrację zgłoszono więc na policję, w związku z czym stwierdzono:

Postępowanie w sprawie protestu pod siedzibą Radia Maryja zostało wszczęte i będą w jego trakcie podejmowane czynności procesowe. Planujemy przesłuchiwanie świadków i najprawdopodobniej powołamy również biegłego, który będzie mógł ocenić, czy doszło do obrazy uczuć religijnych
- jak powiedziała Judyta Głowacka, szefowa prokuratury Centrum-Zachód.

W końcu! Tadeusz Rydzyk jest od dłuższego czasu na celowniku... Może w końcu zauważy się drugą stronę medalu..

INTERIA.PL

Re: Triumf Rydyzka? Prokuratura wszczyna śledztwo

Napisał(a): ~m42 -

Trzy Urzędy skarbowe odmówiły już wszczęcia dochodzenia w sprawie samochodów od zmarłego pana Stasia, bo boją się tego toruńskiego Belzebuba jak ognia piekielnego. Prokurator generalny jeździ do niego na kolacyjki i śniadanka ciągnąc wyłudzoną z budżetu kasę za wykłady, których udziela słuchaczom rydzykowego uniwersytetu, pokroju Misiaczka od Antka Wybucha.
Wszystko , co oddycha , rusza się i żyje , ma przede wszystkim służyć duchownym faszystowskiego odłamu polskiego Kościoła katolickiego. Tak wynika z naszej religii, tradycji , kultury i obyczajów reprezentowanych przez moherowe bractwo PiS.

Napisał(a): ~Jaqp -

'Grzechem' o. Rydzyka jest zaprzęgnięcie do odbudowy wielkości i chwały Polski i Kościoła wynalazków, które dały lewactwu czasową przewagę - media, edukację i przemysł rozrywkowy. Dzisiaj o. Rydzyk, dysponując Radiem Maryja, Telewizją Trwam, Naszym dziennikiem oraz Szkołą Wyższą, ma ogromne możliwości informowania, edukacji i konsolidacji katolików - nieznane nigdy wcześniej. Spójny dotychczas przekaz lewackiej 'prawdy', jest przełamywany, co wywłuje bolesny dysonans poznawczy i refleksję społeczeństwa - co jest śmiertelnym ciosem dla budowniczych euroKOMUNY na modłę Gramściego.

Napisał(a): ~Królik -

Może w końcu Prokuratura przyjrzy się działalności :

" bogobojnego i nieposiadającego niczego zakonnika ", który z Polski wyjechał mając 20 fenigów.
Wiecie czym to pachnie ?
Tak. Szpiegostwem !
Na rzecz Rosji i jej wywiadu KGB !!!

Napisał(a): ~krajer -

Wyczytałem dzisiaj na Onet, że o.pas toruński przekazuje 88 mln zł na muzeum pt. "Tożsamość plus coś tam" a jest to, i tu uwaga, ok. 800 min. wywiadów x 1.000 zł za min. /chciałbym poznać tego wyceniającego/ i jak to mówiła p/oślica Kruk w pijanym widzie, coś tam, coś tam! Najbardziej interesuje mnie to "coś tam, coś tam" bo nijak mi te wyliczenia nie pasują! To ma być wdzięczność za "kacze dotacje" rozbite na tych, którzy mogą "od siebie coś przekazywać"! Gdybym nie znał przewrotności i obłudy "onego" to może bym uwierzył... ale ja nic nie biorę na wiarę!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Triumf Rydyzka? Prokuratura wszczyna śledztwo