789
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń45 tys.
  • Odpowiedzi326
  • Ocen na +38
789 ppt ?

trójkąt z facetem (327)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: trójkąt z facetem

Napisał(a): Zosia -

Nie będzie problemu z tzw przerobieniem psychicznym u faceta gdy jest uprawiany seks z jego dziewczyną w trójkącie gdy tak jak ja mam zawsze chłopaka podczas każdego badania pochwy u faceta ginekologa bo chodzę do facetów ale zawsze z obecnością mojego chłopaka.

Reklama

Napisał(a): ~Obdarzony -

Zosia Nie będzie problemu z tzw przerobieniem psychicznym u faceta gdy jest uprawiany seks z jego dziewczyną w trójkącie gdy tak jak ja mam zawsze chłopaka podczas każdego badania pochwy u faceta ginekologa bo chodzę do facetów ale zawsze z obecnością mojego chłopaka.
Mój kuttas jakby ci przewziernikował tą twoją pochwę, to byś sobie 3 dni w krok zaglądała, maściami ją smarowała, co trochę byś tak chciała a swojego leszcza byś spławiła.

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

Witam wszystkich chciałbym dołączyć do małżeństwa pary żeby zadowalać czyjąś żone partnerkę na oczach jej męża chciałby ktoś zobaczyć zadowalają żonę podlaskie i warmińsko-mazurskie Augustòw okolice kontakt piwonia22868@tlen.pl

Napisał(a): gość -

jak kręcą cie te tematy Cuckold to zamiast wpuszczać do sypialni obcego faceta spróbuj z tymi tabletkami Prosent 600 żeby mieć kilka wytrysków. Efekt wizualny super. Ja stosuję raz dochodzę na żonę i dalej kontynułuję seks wyobrażając sobie że jakiś inny facet się spuścił wcześniej. To samo do środka bez gumki super jest. Czasami też na początku gry wstępnej przydaje się realistyczny dildo z jądrami ale żona nie przepada za sztucznością. O czymś takim w realu narazie tylko snujemy fantazje może kiedyś coś się zmieni.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • sex w trjkcie z trans opinie
  • Maestwo i kolega sex
  • https://forum.interia.pl/-trojkat-z-facetem-tematy,dId,3318459?parametr=najlepsze_tematy&iwa_source=najlepsze_tematy
Do góry strony: trójkąt z facetem