789
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń45 tys.
  • Odpowiedzi326
  • Ocen na +38
789 ppt ?

trójkąt z facetem (327)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: trójkąt z facetem

Napisał(a): ~slawek -

[cytat kogo=~Ania]super pomysl, nic sie nie wahajcie, robcie trojka, to jest sama przyjemnosc dla kobiety, dokladnie podwojna, sama doswiadczylam i moge tylko powiedziec, ze za dlugo zwlekalam, mamy zaufanych kilku kolego z pracy, ktorzy chetnie wpadaja na takie igraszki, powodzechnia, [/cytatchetnie sie umuwie na trojkat
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Dr Seksuolożka -

greg Tak myslalem, ze wykreci sie sianempani ''doktor'' Zadnych publikacji nie poda ani wiarygodnych zrodel.. Ksiazke ''oparta na badaniach'' to znajdziesz w kazdym empiku na polce ''poradniki''
Lista publikacji naukowych jest na końcu książki którą przytaczam, nie ma sensu jej kopiowanie na forum. Poza tym są tam wymienione spcjalistyczne czasopisma ale dostęp do nich w większości jest ograniczony, można jednak obejrzeć tytuły artykułów. Niestety ignorancja ludzi jest bezgraniczna.

Napisał(a): greg -

''nie ma sensu jej kopiowanie na forum'' - to jest wlasnie twoje pokretne tlumaczenie. ''Nie ma sensu'' na merytoryczny argument -wiec jaki sens jest abys cokolwiek pisala na forum skoro piszesz metne ogolniki, ktorymi jedynie mydlisz oczy? Poki co, to poza swoim rozchwianym i nadetym ego nic tu nie przedstawilas/es.. Publikacja naukowa to nie artykul z pisma popularno-naukowego, ani rozdzial z poradnika, ktory dzis moze napisac kazdy kto ma dziure w d.. (mam nadzieje, ze rozumiesz aluzje), wiec przytocz ja.
g.

Napisał(a): ~Dr Seksuolożka -

greg ''nie ma sensu jej kopiowanie na forum'' - to jest wlasnie twoje pokretne tlumaczenie. ''Nie ma sensu'' na merytoryczny argument -wiec jaki sens jest abys cokolwiek pisala na forum skoro piszesz metne ogolniki, ktorymi jedynie mydlisz oczy? Poki co, to poza swoim rozchwianym i nadetym ego nic tu nie przedstawilas/es.. Publikacja naukowa to nie artykul z pisma popularno-naukowego, ani rozdzial z poradnika, ktory dzis moze napisac kazdy kto ma dziure w d.. (mam nadzieje, ze rozumiesz aluzje), wiec przytocz ja.
g.
Podałam książkę w której jest wszystko opisane łącznie z listą publikacji naukowych. Niestety jak widać jesteś kompletnym ignorantem bo inaczej jeżeli temat cię interesuje to już dawno byś zamówił książkę i przeczytał te artykuły. Na forum cytowanie artykułów naukowych jest bez sensu,

Napisał(a): greg -

Wlasnie cytowanie rzeczowych i merytorycznych publikacji podnosi wartosc kazdego forum. Nie potrafisz nic konkretnego tutaj przedstawic. Sama nazywasz innych ''ignorantami'' nie majac w zasadzie nic wartosciowego do przekazania, ucinajac za kazdym razem,ze to ''jest bez sensu''. Pozostaje sadzic, ze jestes jedynie forumowym ''trollem'' potrzebujacym atencji innych uzytkownikow. Jesli natomiast masz te 'dr' przed swoim nazwiskiem, to niestety pozostaje stwierdzic jedynie tyle, ze swoimi wypowiedziami deprecjonujesz powage branzy w ktorej jestes (domniemanym) ''specjalista''. Wiecej pokory zalecam wobec swiadomsci innych 'baloniku'.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • sex w trjkcie z trans opinie
  • Maestwo i kolega sex
  • https://forum.interia.pl/-trojkat-z-facetem-tematy,dId,3318459?parametr=najlepsze_tematy&iwa_source=najlepsze_tematy
Do góry strony: trójkąt z facetem