682
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń40 tys.
  • Odpowiedzi264
  • Ocen na +35
682 ppt ?

trójkąt z facetem (265)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: trójkąt z facetem

Napisał(a): ~seru -

Mój kumpel też miał problem z żoną i ja planuje zrobić tak samo jak mój kumpel , pojechał z żoną na weekend bez dziecka i poprosił kolegę o przysługę ;
pojechali do hotelu z żoną a kumpel przyjechał wieczorem , po kolacji jak jego poszła się kąpać to kumpel przyszedł i schował się na balkonie , włączył muzykę w jej telefonie żeby nie było słychać innych odgłosów , zaczęły się pieszczoty , przypiął ją do krzesła kajdankami i zawiązał oczy chustą żeby było pikantnie , ze swojego telefonu wszystko nagrywał , i zaczęła mu obrabiać laskę później on jej małą lizał , przerwał i otworzył balkon bo było gorąco wtedy kolega wszedł i zaczął ją lizać i pieścić a później jej podał laskę tak mu obrabiała że się jej zlał do buzi , później jej mąż odpiął kajdanki i przypiął do łóżka , kolega się przyglądał ubrał w łazience i wyszedł , gdy wychodził był przeciąg i trzasnęły drzwi od pokoju . Nagle spytała co kombinujesz o co tu chodzi on powiedział przecież widzę że jest Ci dobrze i rano na śniadaniu powiedziała mu że było jakoś inaczej że inaczej ją całował w małą i że bardzo głęboko wchodził w jej gardło tak hardkorowo i że jej się to bardzo podobało - po tygodni spytał sie czy to powtórzą a on jej powiedział że do końca nie wie czy bedzie umiał tak samo to powtórzyć a ona na to czy faktycznie to był on bo te drzwi jak trzasnęły dają jej dużo do myślenia . p.s sam osobiście widziałem ten film -mega podniecenie

Napisał(a): ~Dr Seksuolożka -

greg Wlasnie cytowanie rzeczowych i merytorycznych publikacji podnosi wartosc kazdego forum. Nie potrafisz nic konkretnego tutaj przedstawic'....
To ty narzekasz bez sensu nie umiejąc nawet skorzystać ze spisu literatury w książce. Ja pisząc że podawanie artykułów naukowych na forum nie ma sensu robię to dlatego bo wiem że nawet nie będziesz umiał ich odszukać nie mówiąc o przeczytaniu i zrozumieniu. Żeby to udowodnić to dla przykładu jeden nowy artykuł bardzo ważny dla opisanych przeze mnie wyników badan:

Chivers, M.L., The Specificity of Women’s Sexual Response and Its Relationship with Sexual Orientations: A Review and Ten Hypotheses, Archives of Sexual Behavior, July 21017, vol. 46, 5, pp. 1161-1179.

Przeczytaj tne artykuł i opisz tutaj jego treść.

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Mariusz -

Witam!
My spotykamy się z innym facetem już od kilku lat. Szkoda, że nie podaliście Waszego wieku, my mamy teraz: ja 46, żona 45. Wszystko zależy od Was, z jakim nastawieniem do takich spotkań podejdziecie. Musicie też być świadomi jakie niebezpieczeństwa się z tym wiążą. U nas po kilku latach takich spotkań jest wszystko w porządku. Jeśli chcecie na ten temat porozmawiać bardziej szczegółowo, możemy porozmawiać przez maila.
Pozdrawiam.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • https://forum.interia.pl/-trojkat-z-facetem-tematy,dId,3318459?parametr=najlepsze_tematy&iwa_source=najlepsze_tematy
Do góry strony: trójkąt z facetem