682
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń41 tys.
  • Odpowiedzi263
  • Ocen na +35
682 ppt ?

trójkąt z facetem (264)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: trójkąt z facetem

Napisał(a): Adela -

Wwitaj. Przeżyłam sex dwukrotnie z 2 facetami. Mam 43 lata, na początku mialałam dylemat i kaca moralnego
,ale ciekawość była silniejsza.Pierwszy raz był niezbyt udany.Pan na spotkaniu zapoznawczym byl zadbany,wesoły wiec się umowinniśmy na sex do hotelu.Ale gość miał niezbyt duży rozmiar to kompletnie do niczego się nie nadawał. ..Mąż nadrabiam za 2 ))Dopiero z innym panem było cudownie /)Moj maz z nim bzykali mnie wszędzie parapet,łóżko, podłoga prysznic.Dwóch samców mnie pięciło jednoczenie. ...super wrażonie. .a potem na zmianę. ...tak mnie rozkręcili ze nie czułam wstydu a chciałam więcej. ..;););)Po wszystkim sami się jeszcze kochaliśmy i mąż mówił ze go to podniecalo i nie powiem bo mnie tez;)SUPER polecam

Re: trójkąt z facetem

Napisał(a): ~Dr Seksuolożka -

gość Jesli sie kogos kocha, to nie posuwa sie innych. Proste i logiczne
To jest proste i logiczne tylko w tradycyjnje logice która nie bierze pod uwagę ogromnej rozpiętości w sile popędu seksualnego co zresztą przejawia się w tym że jak świat światem wszelkiego rodzaju zachowania seksualne były praktykowane przez część ludzi o bardzo silnym popędzie pomimo najostrzejszych zakazów. Historycznie panowała zasada że jeśli nikt się nie dowie to wszystko jest w porządku czyli chodziło o zachowanie fasady a co w środku to nie wolno mówić. Obecnie niczego się nie ukrywa i wychodzą na jaw wszelkiego rodzaju zachowania. Seks grupowy jest tutaj typowym przykładem. Zawsze to było uprawiane ale w najgłębszej tajemnicy a szczególnie dla kobiet bo jeśli kobieta wspomniałaby że brała udział to była uznawana za najgorszą ladacznicę. Wśród mężczyzn było inaczej bo uprawiali oni często grupowy z kobietami "upadłymi" i był to powód do dumy. Zresztą mamy do czynienia z takim podejściem i obecnie w Polsce. Mężczyzna który prowadzi bujne życie seksualne ze wszelkimi praktykami seksualnymi i dużą liczbą partnerek uchodzi za wspaniałego samca który ma się czym pochwalić. A kobieta jeśli by się pochwaliła tym że ma silny popęd, jest bardzo aktywna seksualnie oraz ma dużą liczbę partnerów zostanie określona jako.... każdy wie. Czas zerwać z tą dwulicowością.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Maestwo i kolega sex
  • https://forum.interia.pl/-trojkat-z-facetem-tematy,dId,3318459?parametr=najlepsze_tematy&iwa_source=najlepsze_tematy
Do góry strony: trójkąt z facetem